ÜlkeKültür.com

AMD’den ucuz ekran kartı!

0 219

AMD ve Nvidia arasındaki grafik kartı mücadelesi yüksek baskıyla devam ediyor. Her iki üretici de yüksek performanslı grafik kartları için savaşırken, fiyat bilincine sahip müşterilerini de ihmal etmek istemiyorlar. Cevap gelecek gibi. İddiaya göre AMD, ucuz bir grafik kartı üzerinde çalışmaya başladı.

AMD, RX 6300 üzerinde çalışmalara başlamış olabilir

Alınan bilgilere göre AMD, mevcut RX 6400’ün altında yer alan daha ucuz bir ekran kartı üzerinde çalışıyor. Bu iddialar, AMD’nin Linux işletim sistemleri için ürettiği Beige Goby ekran kartlarına eklenen yeni kod kullanılarak yapıldı.

Beige Goby ailesi, RDNA 2 mimarisine dayanan ve şu anki RX 6500 XT ve RX 6400 ekran kartları gibi Navi 24 GPU ile oluşturulmuş bir grafik kartıdır.Potansiyel yeni bir Navi 24 -Graphic kartının neler sağlayacağı henüz belli değil. . Yeni grafik kartı mevcut RX 6400’ün yerini alıyor Tamamen yeni bir grafik kartıyla karşı karşıya olabiliriz.

AMD’den ucuz ekran kartı!
AMD’den ucuz ekran kartı!

AMD, RX 6400‘ün altında bulunan daha ucuz bir grafik kartı sunabilir. Sonuç olarak AMD, Nvidia’nın GTX 1630’una RX 6300 ile yanıt verecek. Bu noktada çok fazla bilgi yok. Linux sürücüsüne eklenen bu kod pek çok anlama gelebilir ama bu konudaki en büyük iddia ucuz bir ekran kartı yönünde.

AMD, mobil cihazlar için 6300’ün bir sürümünü zaten sunuyor. RX 6400’e göre daha düşük performansa sahip olan bu ekran kartı aynı zamanda çok daha ucuz. AMD, bilgisayarlarla benzer bir yoldan gidebilir. Bu, oyuncuların sahip olabileceklerinden daha fazlasını görmelerini sağlar. düşük performanslı ancak daha ucuz bir grafik kartı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!