ÜlkeKültür.com

Aydın’da Bir Genç, UFO Gördüğünü İddia Etti

0 212

Aydın’ın Nazilli’de yaşayan genç, ilginç olayını sosyal medyada paylaşarak kafa karışıklığına neden oldu.Bildiğiniz üzere UFO’lar sık ​​sık gündeme geliyor ve tartışmalara neden oluyor.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan genç, ilginç olayını sosyal medyada paylaşarak kafa karışıklığına neden oldu.Bildiğiniz üzere UFO’lar sık ​​sık gündeme geliyor ve tartışmalara neden oluyor.

“Değişik renkler saçıyordu, yağmur yağıyordu ve gök gürlüyordu”

Aydın’ın Nazilli ilçesinden 22 yaşındaki bir adam, bir sabah ayin için uyandığında hava almak için balkona çıktığını ve bir uçan daire gördüğünü iddia etti. Genç adama göre uçan daire sabah 05:30 sıralarında görüldü.

 

Gencin anlattıkları

“22 yaşındayım, Nazilli’de yaşıyorum. Geçen gün sabah 5:30 sularında biraz hava almak için balkona çıktım. Sonra bir uçan daire olduğunu gördüm, video çektim. Biraz korktum, farklı renkler yaydı, içeri girdim, yaklaşık bir saat sonra geri döndüğümde, sizi uzaklaşırken gördüm.İlk defa böyle bir şey yaşadım. Ondan sonra gök gürlemeye başladı, hafif bir yağmur çiselemeye başladı, ben de korktum ve içeri girdim. Bir saat sonra geri döndüğümde uçan daire orada değildi.

Olay tabii ki doğru değil:

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki sokak lambalarının resimleri yukarıda gördüğünüz resimlerdir.

Uçan daireyi görür görmez telefonuna sarılan genç’ haberinin yayılması tabii ki de sosyal medyada da gündem oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!