ÜlkeKültür.com

Binance Luna 2.0 İçin Açıklama Yaptı

0 277

Binance Luna 2.0 İçin Açıklama Yaptı

Terra ekosistemi kripto para piyasası gündeminin ana konusu olmaya devam ederken, Luna 2.0 olarak bilinen teklifin yeni günde kabul edilmesiyle borsaların vereceği kararlar merak konusu oldu, teklifin Binance tarafından kabul edilmesinin ardından yeni bir açıklama geldi. , dünyanın en yüksek hacimli borsası olarak bilinir.

Hisse senedi devinin resmi sosyal medya hesabındaki duyuru, Terra ekibiyle kurtarma planları konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti:

“Terra topluluğu, Terra ağının değiştirilmesi için oy kullandı. Binance’den etkilenen kullanıcılar için mümkün olan en iyi çözümü sağlamayı amaçlayan kurtarma planı üzerinde Terra ekibiyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.”

 

Binance

Binance tarafından yapılan bu açıklama, borsa devinin Luna 2.0 güncellemesini destekleyeceği şeklinde yorumlandı.

 

“Terra yeni bir zincir (Terra 2.0) oluşturmaya başladığında, mevcut Terra Zinciri çok yakında Terra Classic olarak değiştirilecek. Buna göre, Bybit, LUNA ve UST belirteçlerinin yeniden adlandırılmasını destekleyecektir: LUNA’nın adı LUNC, UST’nin adı USTC olacaktır.Bybit’ LUNA’dan LUNC’a ve UST’den USTC’ye isim değişikliği 26 Mayıs 2022’de saat 9:00’da gerçekleşecektir. yerine CET’im.

 

https://www.binance.com/

Kaynak https://ulkekultur.com/
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!