ÜlkeKültür.com

ROYAL HALI İPLİK DOKUMA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

0 6

ROYAL HALI İPLİK DOKUMA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Hususa Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz bünyesindeki Gaziantep 1.Organize Sanayi Bölgesinde yer alan BCF 1 halı ipliği üretimi fabrikasındaki mal, hak ve varlıklarından oluşturulan “BCF 1 Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”, 6758 sayılı İnanılmaz Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Kararında Kararnamenin Değiştirilerek Kabul Edilmesine Dair Kanun’un 19 ve 20’nci unsurları ile 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 134’üncü hususu ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Tarafından Ticari ve İktisadi Bütünlük Oluşturan Mahcuzların Satışına İlişkin Yönetmelik kapsamında, kapalı zarf ve açık artırma yöntemlerinin birlikte uygulanması suretiyle cebri icra yoluyla haciz, rehin üzere yasal takyidatlardan ari olarak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 19.05.2022 tarih ve 31840 Sayılı Resmi gazetede yayınlanan satış ilanı ile satış şartnamesinde belirtilen kayıt ve koşullarda satışa çıkarılmıştı.
28/06/2022 tarihinde gerçekleştirilen açık arttırma evresinde bahse mevzu bütünlük, Kimbcf İplik San. Ve Tic. A.Ş.’ye 121.550.000,00 TL. bedelle ihale edilmiş ve Fon Kurulu’nun 22/09/2022 tarihli kararı ile onaylanmıştır.
Kamuoyuna hürmetle duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1064765

BIST

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Borsa - Spor Tayt Modelleri - uluslararası evden eve nakliyat - https://meskhaber.com/
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan