ÜlkeKültür.com

Motorine bu gece indirim geliyor

0 186

Investing.com – Petrol ve dolar kurundaki değişime nazaran belirlenen yurt içi akaryakıt fiyatlarında Ocak ayı artırımla geçti. Şubat ayının birinci gününde ise motorine indirim gelmesi bekleniyor.

Motorine indirim

Ocak ayında gelen artırımlarla litresi 22,08 TL’den 23,50 TL’ye çıkan motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1,02 TL indirim yapılması bekleniyor.

Benzinde değişiklik yok

Ocak ayında 1,67 TL zamlanan akaryakıtın litresi 21,14 TL’ye çıktı. Bu hafta içinde akaryakıtta fiyat değişikliği beklenmiyor.

Petrol geriledi

Geçtiğimiz hafta 89 dolar acıkarak son 6 haftanın en yüksek düzeyini gören Brent petrol, bu hafta düşüş yaşıyor. Fiyat 85,45 dolardan süreç görüyor. Çin’de ekonomik faaliyetlerin artması ile yükselen petrol, bugün açıklanacak Fed kararı öncesinde düşüş yaşıyor. Petroldeki gerilemeye bağlı yurt içinde akaryakıt fiyatlarından motorine bu gece yarısı indirim yapılması bekleniyor.

Güncel fiyatlar:

Benzin: 21,14 TL

Motorin: 23,50 TL (Beklenen artırımla litre fiyatı 24,52 TL’ye çıkmış olacak)

Otogaz: 10,8 TL

Yazar: Necdet Erginsoy

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!