ÜlkeKültür.com

Bybit: GBTC indirimi rekor düşüşte; Walmart, Roblox tecrübeleriyle Metaverse’e giriyor…

0 4

Bybit tarafından hazırlanan günlük değerlendirmede Bitcoin ve Ethereum’un son 244 saatinin yanı sıra kesim gelişmelerine de değinildi: Kripto para piyasası, pay senedi piyasalarının berbatlaşan global makro ekonomik şartlar ortasında bocalamaya devam etmesine karşın Salı gününün erken saatlerinde (Asya süreç saatleri) bir dönüş gerçekleştirdi. BTC, birkaç saat içinde 19,5 bin dolarlık direncin üzerinde sürat kazandı. Son 24 saat içinde %6,9’luk bir artış kaydettikten sonra, değerlendirmenin yazıldığı an itibariyle 20 bin dolar eşiğinin üzerine çıktı. 20 bin doların üzerinde sağlam bir destek, fiyatı 21 bin dolar düzeyine çıkarmadan evvel yükseliş bölgesine daha da yükseltebilir. Zincir içi ölçümler, en az üç aylık olan madeni paraların, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan BTC arzı tarafından tutulan USD servetinin %86,3’ünü oluşturduğunu ortaya koyuyor. Bu, HODLer’ların makro belirsizliklere karşın sarsılmaz bir inanç sergilediklerini gösteriyor.

Ancak, gri tonlamalı yatırımcılar için işler daha da berbata gidiyor üzere görünüyor. 2021’in başından beri destek varlıklara indirimli olarak süreç gören Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), Pazartesi günü %36 ile rekor düşük düzeye ulaştı. Mevcut çıkmazı çözmek için muhtemel bir tahlil, GBTC’yi, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) tarafından tekraren reddedilen bir talep olan bir BTC spot ETF’sine dönüştürmektir.

Benzer biçimde, ETH tıpkı devirde %7,2 yükseldikten sonra 1400$ düzeyine yanlışsız ilerliyor. Piyasa bedeline nazaran en büyük ikinci kripto para ünitesi, kilit direnç bölgesini 1400 dolar civarında temizlemeyi başarırsa, büyük olasılıkla daima bir ralli yaşayacak. Bu ortada, Birleşmenin tesiri blok gelirindeki dramatik değişime yansımaya devam ediyor. Merge’den evvel 7 günlük hareketli ortalama bazında 15 milyon ila 30 milyon dolar ortasında olan madenci sübvansiyonu, 15 Eylül’de çabucak sıfıra düştü. Öte yandan, Staker geliri dengeli 2 milyon dolar düzeyinde kalıyor, ve blok doğrulayıcıların gelirinin büyük kısmı haline geldi.

UNI ve LINK çift haneli yüzdelik yararlarda liderliği üstlenirken, LUNC yaklaşmakta olan yanma düzeneğinin ardında %60 oranında fırladı.

Perakende devi Walmart, pazartesi günü çevrimiçi oyun platformu Roblox’ta prömiyeri yapılan iki yeni sürükleyici tecrübeyle metaverse giriyor. Perakendecinin sanal dünyaya girişi, Walmart’ın fizikî ve çevrimiçi mağazalarında bulabileceğiniz eserlere paralel olan bir dizi çevrimiçi tecrübe ve bir sanal eser mağazası içerecek. Walmart Land ve Walmart’ın Oyun Kozmosu olarak isimlendirilen iki tecrübe, perakende devinin daha genç ve teknolojiden anlayan tüketicilere ulaşma denemesinin bir modülü. Walmart’ın pazarlama şefi William White, şirketin Roblox’taki sanal çıkışının meta data tabanında ve ötesinde daha yenilikçi ataklar için bir test alanı olduğunu söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya