ÜlkeKültür.com

Selvi: Mehmet Şimşek bakanlık teklifini kabul etti

0 176

Hürriyet Gazetesi’nin Saray’a yakın müellifi Abdulkadir Selvi, bir müddettir görüşmeler yapılan eski İktisattan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek’in yeni periyotta yer alıp almayacağına dair, “Bu kabinede en kıymetli koltuklardan biri iktisat idaresiydi. Yerli, yabancı yatırımcı Mehmet Şimşek iktisat idaresini üstlenecek mi diye soruyordu. Mehmet Şimşek dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’la iki kere görüştü ve sonunda iktisat idaresini üstlenmeye karar verdi” dedi.

Selvi, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Tayyip Erdoğan ile Mehmet Şimşek’in dün iki görüşme daha yaptığını belirtti. Selvi, Şimşek’in Erdoğan’dan Merkez Bankası idaresi ve faiz siyaseti hakkında teminat aldığını ve iktisat idaresini üstlenmeyi kabul ettiğini yazdı.

Selvi, yazısında şu sözleri kullandı:

HalkTV

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!