ÜlkeKültür.com

Borç tavanında uzlaşma ve Fed’in faiz artırımı beklentileri altını düşürdü

0 8

Başkan Biden ile Temsilciler Meclisi Lideri McCarthy‘nin, dün gece yaptıkları toplantıdan sonuç alınamasa da federal borçlanma tavanının artırılması konusunda gelecek haftaya kadar bir uzlaşmanın sağlanacağı umutları, ABD dolarını güçlendirirken altın fiyatını aşağı çekiyor.

Fed üyelerinin Haziran ayında faiz artırımına devam edilebileceği istikametindeki sinyaller de altın fiyatı üzerinde baskı yaratıyor.

Ons altın fiyatı bugün 1.764 dolar/ons takviyesini aşağı kırarak 1.954,31 dolar düzeyini gördü. Şu sıralarda düne nazaran yüzde 0,8 kayıpla 1.956 dolardan süreç görüyor.

Analistler birinci takviye olarak 1.947 doları işaret ediyor. Buranın kırılması halinde 1.929 dolar hedeflenebilir. Gün içinde 1.957,40 doların üzerine bir toparlanmanın gelmesi halinde 1.969,57 dolara gerçek bir hareket de olabilir.

-Foreks Haber Merkezi-

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Köpek pansiyonu - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - AiKalem Blog - oto çekici - bir finansçı - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/ - düğün davetiyesi - slot siteleri - canlı casino siteleri