ÜlkeKültür.com

Twitter’dan kaçanların yeni durağı: “Alternatif Twitter” Hive 1 milyonu geçti!

0 0

İş dünyasının yaramaz çocuğu Elon Musk, toplumsal medya platformu Twitter’ı devraldığından beri, kullanıcılarının birçok Mastodon gibi başka misal toplumsal medya platformlarına geçmeye başladı. Hive isimli öbür bir Twitter alternatifi de kayıtlarda süratli bir artış görüyor. Bugün platformun bir milyon kullanıcıyı geçtiği bildirildi.

2019 yılında “Raluca” tarafından kurulan Hive, Instagram ve Twitter üzere çeşitli toplumsal ağlardaki kavramları birleştiren bir toplumsal medya uygulaması. Teknoloji, Memler, Evcil Hayvanlar, El Sanatları ve Kitaplar ve öteki mevzularda paylaşımlar yapılıyor. Kullanıcılar içeriği beğenebiliyor, yorumlayabiliyor, yine yayınlayabiliyor ve hashtag’lere tıklayabiliyor.

Neowin

Hive, Twitter ile birebir takipçi tabanlı sistemi kullanıyor. Kendinize bir lakap seçebiliyor, burcunuzu görüntüleyebiliyor ve hatta favori müziklerinizi profilinize ekleyebiliyorsunuz.

Çoğu toplumsal ağın bilakis Hive, içeriği görüntülemek için şahsileştirme algoritmaları yerine kronolojik sıralama kullanıyor ve reklam göstermiyor. Temel kullanım fiyatsız, lakin daha fazla işlevsellik için fiyatlı seçeneği bulunuyor. Şu anda yalnızca iOS ve Android işletim sistemlerini destekliyor. Hive uygulamasını denemek istiyorsanız, Apple App Store yahut Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya