ÜlkeKültür.com

Sfero Dökme Demir Çeşitleri

0 184

Sfero Dökme Demir
Güçlü, dayanım ve kalitesi yüksek özellikli ürünler kullanarak pek çok avantajından yararlanabilirsiniz. 2014 yılında kurularak Türkiye Sanayiinde adından söz ettiren Askan makine ithal malzeme tedarikçi ve satışçısı olarak çalışmaktadır. Pik ve çelik ürünleri satışı ve ithalatçı firması olarak yüksek mühendislik ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Stok ve ürün çeşitlerini aralıksız güncelleyerek teknoloji olanaklarından üst düzeyde yararlanmaktadır. Küresel ölçekte aranan ürünler üretim aşamasında seryum(ce) ve Magnezyum(mg) elementleri ilavesiyle güç kazandırılmaktadır. TÜRK STANDARTLARI tanıtımı KÜRESEL GRAFİTLİ DÖKME DEMİR rumuzu GGG şeklinde ifade edilmektedir.

Perlitik ve Ferritik Sfero Döküm
Temel olarak fiziksel ve kimyasal özelliklerin bir araya gelmesinden elde edilmektedir. Perlitik ve ferritik grubundaki malzemeler büyük oranda alaşım geçirmemekte ve dökme demir durumu olarak kullanılmaktadır. Grup içinde en fazla olarak perlit ve ferrit içerenler tercih edilir. Yüksek mukavemet ve aşınmaya karşı dayanıklılık sunduğu için bu türden kullanım gerektiği yerlerde sıklıkla kullanıma sahiptirler. Maksimal dayanıklılık gerekmeyen alanlarda ise ferrit sfero döküm tercih edilir.

Östenitik Sfero Dökme
Östentik sfero dökme özellikleri sertlik açısından kendisini gösterir. Bu yapısının diğer çeşitlere göre yumuşak olması sebebiyle işlenebilir özelliğiyle öne çıkar. Östenitik dökmeler genel olarak krom içerir ve içeriğinde de karbür bulundurur. Yapısının yumuşak olması ise işlenmesi açısından kolaylık sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo - İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/