ÜlkeKültür.com

RTGD’den Sabah Raporu programına ödül

0 7

RTGD’den yapılan yazılı açıklamaya nazaran, bu yıl 41. kuruluş yıl dönümünü kutlayan dernek, “2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri”nin kazananlarını belirledi.

16 farklı kategori ve 3 özel ödül ile toplam 19 ödül belirleyen RTGD, 15 radyo ve televizyon ile 18 programcıya ödül verilmesini kararlaştırdı. 5 kolda bayan televizyoncu ve radyocular mükafata layık görüldü.

 

BLOOMBERG HT VE SHOW TV’YE ÖDÜL

Yılın İktisat Programı Medya Oscarı’na Bloomberg Tv’de yayımlanan Sabah Raporu programı ile Gökhan Şen ve Açıl Sezen layık görüldü.

Yılın Aktüel Jenerasyon Programı Medya Oscarı’nı da Show TV’de yayımlanan Zahide Yetiş’le Zahide Yetiş aldı.

RTGD Lideri Şebnem Bursalı, mükafatların 29 Ağustos Perşembe akşamı düzenlenecek merasimle sahiplerini bulacağını belirtti.

Ödüle layık görülen kişi ve kuruluşların titiz bir inceleme sonucunda belirlendiğini kaydeden Bursalı, “Dernek olarak bu yıl 41. yılımızı kutlamanın memnunluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Her yıl radyo ve televizyon kuruluşlarımız ve meslektaşlarımız ortasında 3 evreli olarak belirlenen ödüllerimiz, bu yıl da gerçek emek sahiplerine gitti. Ödül alan tüm kurumlarımızı ve meslektaşlarımızı bir kere daha kutluyoruz.” sözlerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Borsa - Spor Tayt Modelleri - uluslararası evden eve nakliyat - https://meskhaber.com/
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan