ÜlkeKültür.com

Konya Cam Balkon Fiyatları

0 181

Yeni nesil cam sistemi  ile birlikte balkonunuzu evinizin kullanışlı bir odası haline getirebilirsiniz.

Bu sistem uzun yıllar teknik servise gereksinim duymadan kullanılmak suretiyle geliştirilmiştir. Nasıl kullanıldığına dair bilgi edinmek için, videoyu izleyebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde, restaurantlarda, kafe ve ofislerde açıldığında gereksinim duyduğunuz alanlar için elastik çözümler sunduğu benzer biçimde kapandığında da güvenli ve görünür hale getirmektedir.

HER BALKONA HER MEKANA UYGUN!

Konya cam balkon fiyatları ile yeni yaşam alanınızın keyfine uygun fiyata ve kalite bir şekilde varın. Maksimum genişliğe kadar kanat yapısına müsaade eden bu sistem, eşi olmayan bir panoramik görüntü imkanı sunuyor. Sistemin menteşeli panelleri üzerine entegre edilen çocuk kilidi sayesinde, çocuğunuz emniyette.

Cam Balkonu Açıp Kapatmak Çok Kolay

İple ve zincirle uğraşmadan cam balkonunuzu kolayca açıp kapatın. Konfor Kilit pencere kadar güvenli ve kapalıyken gizlinen kol tasarımı ile güzel duyu bir imaj sağlar. Kol sistemi için gerekli dikey profilin kalınlığı en az, yalıtımı en çok düzeyde tutulmuştur. Daha fazlası için kısa videomuzu izleyin. Standart kilit zincirli olup, konfor kilit opsiyoneldir. Konfor kilit istediğinizi lütfen bayimize emareniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!