ÜlkeKültür.com

Jahrein’in Twitter hesabı kapatıldı!

0 246

Türkiye’nin en popüller yayıncılarından biri olan Jahrein’in (Ahmet Sonuç) Twitter hesabı kapatıldı. Bir süredir adını tartışmalı konuların arasında bulan Ahmet Sonuç’ın hesabı özellikle terör örgütü yanlısı kullanıcıların saldırısı altındaydı. Yaşananların neticesinde Jahrein’in onaylı Twitter hesabı kapatıldı.

Jahrein’in Twitter hesabı kapatıldı!

726.000 takipçisi olan ve geniş bir kitleyi kendine çeken Jahresin, geçtiğimiz günlerde tartışmalı konularda adını buldu. Ülke gündemiyle ilgili haberler yapan Ahmet Sonuç, çıkan olaylar sonucunda kapatıldı. Yıl onaylı hesap tartışmalara girdi. bazı hesaplarda askıya alındı..

Olayın ardından Twitter, Jahrein’in hesabını askıya aldı.

“Jahrein” olarak bilinen Ahmet Sonuç, geçtiğimiz günlerde CHP ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik sert açıklamalarıyla gündeme geldi. Jahrein’in açıklamaları sosyal medyada takipçilerinden tepki topladı. Bazı kullanıcılar bunun doğru karar olduğuna inanırken, diğerleri ifade özgürlüğüne kafayı takmış durumda, hesapların askıya alınması çok yaygın Yıllar içinde askıya alınan hesap, alışıldığı gibi yeniden açılabilir.

Ancak yine de böylesi önemli bir yayıncının Twitter üzerinden takipçilerine ulaşamaması da bir problem yaratacaktır. Henüz Ahmet Sonuç tarafından konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. İlerleyen günlerde hesabının aktif edilip edilmeyeceğini göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!