ÜlkeKültür.com

Doğalgaza konutlar için zam geldi

0 256

Günümüzde ısınmadan yemek pişirmeye hemen hemen her alanda kullandığımız doğalgaz, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ne yazık ki, doğalgazı ekonomik olarak kullanmak giderek zorlaşıyor.

Boru Hatları ve Petrol Taşıma AŞ’nin (BOTAŞ) resmi internet sitelerinde yayınladığı yeni tarife, hem sanayiciyi hem de bireysel kullanıcıları kızdırdı.

İşte yeni zamlar

BOTAŞ resmi açıklamasına göre konutta tüketilen doğalgaz 0 arttı. Ayrıca sanayide kullanılan doğal gaz ve elektrik üretiminde kullanılan doğal gaz da 100 metreküp artırıldı. Mayıs ayında konutlarda doğalgaz 2.511 TL’den 3.264 TL’ye yükseldi.

Elektrik üretiminde doğalgaz kullanımının artmasının ardından vatandaşlar elektrikte yeni bir artışın yakın zamanda gelebileceğini düşünmeye başladı. Peki bu yeni tırmanışlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!