ÜlkeKültür.com

Starfield Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 158

Fallout ve The Elder Scrolls gibi büyük yapımların arkasındaki isim olan Bethesda, oyun camiasının merakla beklenen bilimkurgu RPG Starfield’ını 2023 çıkış tarihine ertelediğini duyurdu.

Tüm bu iddialar gündemdeyken oyun sektörünün önde gelen kaynakları, 2023’e ertelenen bilimkurgu RPG’nin 3 Mart 2023’te yayınlanabileceğini iddia etti.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Starfield‘ı 2023’ün ilk yarısına ittiklerini açıklayan şirket, geliştirme ekibinin inanılmaz hedefleri olduğunu ve Starfield’ı olabilecek en iyi hale getirmek için Starfield’ı zorladıklarını açıkladı. Bunu sunmak için de çok çalıştıklarını söyledi.

Bethesda, Starfield çıkış tarihiyle ilgili söylentiler hakkında yorum yapmadı, ancak şirkete yakın kaynaklar ertelenen oyunun 23/03/23’te çıkabileceğini ve stüdyonun bu tarihi pazarlamada kullanabileceğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Tuzla Eşya Depolama - Bebek Takıları - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/