ÜlkeKültür.com

Starfield Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 241

Fallout ve The Elder Scrolls gibi büyük yapımların arkasındaki isim olan Bethesda, oyun camiasının merakla beklenen bilimkurgu RPG Starfield’ını 2023 çıkış tarihine ertelediğini duyurdu.

Tüm bu iddialar gündemdeyken oyun sektörünün önde gelen kaynakları, 2023’e ertelenen bilimkurgu RPG’nin 3 Mart 2023’te yayınlanabileceğini iddia etti.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Starfield‘ı 2023’ün ilk yarısına ittiklerini açıklayan şirket, geliştirme ekibinin inanılmaz hedefleri olduğunu ve Starfield’ı olabilecek en iyi hale getirmek için Starfield’ı zorladıklarını açıkladı. Bunu sunmak için de çok çalıştıklarını söyledi.

Bethesda, Starfield çıkış tarihiyle ilgili söylentiler hakkında yorum yapmadı, ancak şirkete yakın kaynaklar ertelenen oyunun 23/03/23’te çıkabileceğini ve stüdyonun bu tarihi pazarlamada kullanabileceğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!