ÜlkeKültür.com

İmamoğlu: “Aynı şeyleri yaparak, farklı sonuç beklemeyeceğiz”

0 29

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu, 28 Mayıs ikinci çeşit cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçlarıyla ilgili görüşlerini açıkladı.

Umutsuzluğa kapılınmaması gerektiğini söyleyen İmamoğlu şöyle konuştu:

“Aynı şeyleri yaparak, farklı sonuç beklemeyeceğiz”

Bütün İstanbulluları Maltepe Meydanı’ndaki, 570. Fetih aktifliklerine davet eden İmamoğlu, “Bu seçim kampanyasında onların inançlı-dirençli, asla vazgeçmeyen gayretine şahit oldum. Başta ‘demokrasi neferleri’ olan sizleri, çocukları, gençleri, anneleri ve bütün İstanbulluları, bugün saat 20.00’de Maltepe Meydanı’nda düzenlediğimiz 570. Fetih aktifliklerine davet ediyorum. Bu akşam orada göz göze geleceğiz. Yapacaklarımızı ve değişimi konuşacağız. Tüm Kalpleri fethetmek için nasıl daha süratli koşacağımızı paylaşacağız. Bana inanın; yolumuz uzun gençliğimiz var, inancımız tam. Ve bana itimadın: Her şey çok hoş olacak…” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Meme Büyütme Ameliyatı - Kalkan Kiralık Villa - Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/