ÜlkeKültür.com

İmamoğlu: “Aynı şeyleri yaparak, farklı sonuç beklemeyeceğiz”

0 93

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu, 28 Mayıs ikinci çeşit cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçlarıyla ilgili görüşlerini açıkladı.

Umutsuzluğa kapılınmaması gerektiğini söyleyen İmamoğlu şöyle konuştu:

“Aynı şeyleri yaparak, farklı sonuç beklemeyeceğiz”

Bütün İstanbulluları Maltepe Meydanı’ndaki, 570. Fetih aktifliklerine davet eden İmamoğlu, “Bu seçim kampanyasında onların inançlı-dirençli, asla vazgeçmeyen gayretine şahit oldum. Başta ‘demokrasi neferleri’ olan sizleri, çocukları, gençleri, anneleri ve bütün İstanbulluları, bugün saat 20.00’de Maltepe Meydanı’nda düzenlediğimiz 570. Fetih aktifliklerine davet ediyorum. Bu akşam orada göz göze geleceğiz. Yapacaklarımızı ve değişimi konuşacağız. Tüm Kalpleri fethetmek için nasıl daha süratli koşacağımızı paylaşacağız. Bana inanın; yolumuz uzun gençliğimiz var, inancımız tam. Ve bana itimadın: Her şey çok hoş olacak…” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo - İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/