ÜlkeKültür.com

Elon Musk, Twitter’ı Almaktan Vazgeçebilir

0 218

Dünyanın en zengin insanı olmasına rağmen Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin başında yer alan Elon Musk, bu girişim ilk başlarda oldukça heyecanlı olsa da son aylarda Twitter’ı satın alma kararı ile gündeme geldi. zaman geçtikçe daha da kötüleşti. Elon Musk ile Twitter Twitter hissedarları Elon Musk’a dava bile açtı. Şimdi bu konuyla ilgili yeni bir gelişme var.

Elon Musk, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) anlaşmadan çıkıyor olabileceğini söyledi. Bunun nedeni ise Elon Musk’ın bir süre önce bahsettiği fake hesap sorunuydu. Elon Musk’a göre Twitter’da çok fazla sahte hesap var ve bunların tespit edilmesi gerekiyordu.

“Twitter konuyu kapatmak istiyor”

 

Elon Musk, Twitter'ı Almaktan Vazgeçebilir
Elon Musk, Twitter’ı Almaktan Vazgeçebilir

Elon Musk’ın SEC’e yaptığı açıklamada Twitter ile ilgili çok sert açıklamalar yapıldı. Milyarder iş adamı, sahte hesaplar üzerinden kendisine yapılan teklifin işleri karıştırdığını iddia etti. Elon Musk’a göre Twitter, konuyu bir an önce kapatmak için bu tür girişimlerde bulunuyor. Elon Musk’ın iddiaları doğruysa, sahte hesaplar gerçekten platform olduğu için Twitter şu anda bulunduğu yerden çok geri kalmış olacak.Devraldıysanız, bu doğrudan Twitter’ın eylemlerine yansır.

Elon Musk, 9 Mayıs 2022’den bu yana birçok girişimde bulunduğunu ancak tüm bu girişimlerin sonuçsuz kaldığını bildirdi. Musk ayrıca Twitter’ın kendi verilerinin yetersiz olduğunu gördü ve sahte hesapları tespit etmek için kendi analiz yöntemlerini kullanmak istedi. Önümüzdeki günlerde Elon Musk’ın Twitter’ı satın almaktan vazgeçtiği haberini verebiliriz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!