ÜlkeKültür.com

Binlerce kripto para birimi piyasadan silinebilir

0 204

Kripto para piyasası son birkaç ayda ciddi bir durgunluğa girdi. Bitcoin ve diğer birçok kripto para daha sonra değer kaybederken, yatırımcılar da kan kaybediyor. CNBC kripto para birimleri hakkında rapor verirken, risk alanlar kısa pozisyon alarak değer katmaya devam ediyor: Para piyasası başka bir büyük düşüş görebilir.

Web3 Vakfı CEO’su Bertnard Perez, geçen hafta İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda CNBC’ye bir açıklama yaptı. Röportajda yer alan bilgilere göre birçok kripto para, kripto para piyasasında çöküşün eşiğinde.

Bertnard, şu anda 19.000’den fazla kripto para birimi olduğunu ve birçoğunun çok yakında listeden çıkarılacağını söylüyor.

Guggenheim Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd daha önce aynı şeyi söyleyerek çoğu kripto para biriminin “çöp” olmasına rağmen Bitcoin ve Etherium’un hayatta kalacağını belirtti.

Bircoin Kasım ayında değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybederken, birçok dijital para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesinden keskin bir şekilde düştü. Hangisinin yükseleceğini, hangisinin düşeceğini önümüzdeki dönemde göreceğiz. Ancak yatırımınızın sağlam temellere dayanmadığını düşünüyorsanız, varlıklarınızı gözden geçirmeniz mantıklı olacaktır. …

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Kiralık bahis sitesi