ÜlkeKültür.com

Dünya Ekonomik Forumu, Shiba Inu ile birlikte çalışmak istiyor

0 1

Investing.com – Shiba Inu topluluğunun geliştiricilerinden ve projenin liderliğini yapan Shytoshi Kusama, Dünya İktisat Forumu’nun (WEF) global bir Metaverse üzerinde çalışmalar yürütmek ismine Shiba Inu ile çalışmak istediğini duyurdu.

Kusama, dün Twitter üzerinden WEF’in “Metaverse global politikası” bahisli bir çalışmada Shiba Inu takımıyla birlikte çalışmak için davet ettiğini duyurdu. Bunun üzerinde bir oylama başlatan Kusama, WEF ile çalışma kararını topluluğun vermesini istedi.

An prestijiyle oylamanın bitmesine 6 saat kalan ankete 20.000’e yakın kişi katıldı ve oylamada WEF ile çalışmaya onay verenler %67 oranında önde gidiyordu.

Dünya İktisat Forumu, geçmiş periyotlarda kripto varlıklar ve Blockchain teknolojisiyle ilgili birkaç aktiflik gerçekleştirmişti. Lakin forum, birinci kez bir kripto projesiyle ortak çalışma teklifi sunuyor. Kusama, Twitter mesajlarında yasa koyucularla çalışma konusuna sıcak baktığına yönelik sinyaller verdi, ayrıyeten dalda faaliyet gösteren öbür dev projelerle birlikte Metaverse için global siyasetler oluşturmasına yardımcı olabileceklerini söyledi.

Shiba Inu, Metaverse alanında süratle ilerliyor

Bilindiği üzere Shiba Inu geliştiricileri son devirlerde odağını Metaverse alanına kaydırdı. Bu bölüm için çalışmalarını sıkı halde sürdüren takım, son vakitlerde birkaç Metaverse konseptini topluluk ile paylaştı.

Önümüzdeki günlerde Shiba’nın Meta, Sandbox ve Decentraland üzere Metaverse bölümünün kıymetli şirketleriyle birlikte bu sanayiye istikamet verebileceği düşünülüyor.

Dünya İktisat Forumu (WEF), Cenevre merkezli olarak faaliyetlerini milletlerarası bir sivil toplum kuruluşu olarak yürütüyor. Örgütün öncelikleri ortasında gündemdeki global, bölgesel ve sanayi hususlarında iş dünyası, siyaset, akademik ve toplumun öbür önderleriyle birlikte çalışarak dünyanın mevcut durumunu güzelleştirmek bulunuyor.

SHIB, bugün piyasanın geri kalanıyla birlikte yükselişte

SHIB, geçen hafta 0,00009 dolar bandında yatay seyrederken genel piyasa eğilimine bağlı olarak hafta başında 0,00000819 dolara kadar geriledi. Dünden bu yana artan talep artışında ise SHIB, taban düzeyden %10’un çabucak üzerinde bir artış görerek 0,0000096 dolara yükseldi.

Yazar: Günay Caymaz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya