ÜlkeKültür.com

Bybit: Esas kripto silme kazanımları; Robinhood, Polygon ile Web3 cüzdan Beta’yı başlattı…

0 3

Bybit tarafından hazırlanan günlük değerlendirmede kripto para piyasalarının son 24 saatine, kesim gelişmelerine değiniliyor: Kripto para piyasası, hafta başındaki umut verici görünüme karşın düşüşte. BTC, çarşamba gününün erken saatlerinde (Asya süreç saatleri) evvelki yararlarını sildi.

Değerlendirmenin yazıldığı sırada piyasa bedeline nazaran en büyük kripto para ünitesi, son 24 saat içinde piyasa pahasının %4,1’ini kaybettikten sonra kayıpları 19 bin dolar düzeyinin altında konsolide ediyor. Üst istikamette, BTC 100 saatlik kolay hareketli ortalama ve 19 bin ila 19.2 bin dolar bölgesine yakın bir dirençle karşı karşıya. Bu bölgenin üzerinde bir kapanış, muhtemelen düşüş baskısını hafifletecek ve makul bir artışı başlatacaktır. Bununla birlikte BTC’nin 18,2 bin dolarlık bölge yakınındaki dayanak düzeyini tekrar ziyaret etmek için aşağı hareket etme ihtimali hala var. İnançlı liman ve risk varlıklarının genel performansı, kavurucu enflasyonla çaba için oran artışları karşısında makûs oldu. Bununla birlikte Bloomberg’e nazaran, en büyük 100 dijital varlığın performansının bir göstergesi olan CryptoCompare 100 Endeksi, Haziran ayının sonundan bu yana olumlu sayılar gösteren birkaç bilgiden biri.

Benzer formda, ETH birebir periyotta %4,3 düştükten sonra 1300$ bölgesinin alt hududunda süreç görmeye başladı. Piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto para ünitesi, 1.325 dolar düzeyinin üzerinde sağlam bir destek oluşturamadığı takdirde   düşüşünü muhtemelen 1.200 ila 1.220 dolar bölgesine yakın takviye düzeylerine gerçek olacaktır.. Misal bir vakit diliminde %3’lük bir artışla geniş tabanlı düşüş baskısına meydan okuyan UNI ve LINK hariç, orta-büyük altcoin’ler kırmızı bir denizde battı.

Popüler ticaret platformu Robinhood, bekleme listesine kaydolan 10.000 iOS kullanıcısı için Web3 cüzdanının beta sürümünü başlattı. Web3 cüzdanı, merkezi olmayan web’e problemsiz erişim sunarak ve kullanıcıların rastgele bir fiyat ödemeden kripto para ticareti yapmalarına müsaade vererek kalabalığın ortasından sıyrılıyor. En son sürüm, sırf Ethereum yerine Polygon blok zinciri ile çalışıyor. Kullanıcılar, Robinhood’un ana değişim uygulamasında MATIC tokenlarını satın alabilir ve bu tokenları Robinhood cüzdanlarına aktarabilir. Ayrıyeten, dApp’lere direkt Polygon ağı üzerinden erişebilir. Buna Uniswap ve Balancer üzere DeFi uygulamalarının yanı sıra Decentraland üzere metaverse oyunları dahildir. Vakitle Robinhood grubu, cüzdan için Polygon ekosisteminin ötesinde çoklu zincir takviyesi sunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya