ÜlkeKültür.com

Gedik Yatırım, Yatırımcı Seminerlerinde Fethiyeli yatırımcılarla buluştu

0 4

Sermaye piyasalarının öncü kuruluşlarından Gedik Yatırım’ın yıl boyunca sürecek olan yatırımcılara yönelik eğitim seminerlerinin yeni durağı Muğla’nın Fethiye İlçesi oldu. Birincisi Karadeniz Ereğlisi’nde düzenlenen seminerler dizisi, yıl sonuna kadar devam edecek.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları ortasında yer alan Gedik Yatırım, yurt genelindeki yatırımcı seminerlerini sürdürüyor. Bu yıl 18 Mayıs’ta Karadeniz Ereğlisi’nde başlayan seminerlerin yeni durağı, 23 Eylül’de Muğla oldu. Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleştirilen semineri yatırımcılar ilgiyle takip etti. Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve şuurun artması emeliyle gerçekleştirilen seminerler şu ana kadar Karadeniz Ereğlisi, Karabük, Bandırma, Balıkesir, Konya, Edirne, Samsun, Bodrum, Antalya ve Fethiye’de düzenlendi. Seminerler serisi, yıl sonuna kadar devam edecek.

“Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyoruz”

Yatırımcı seminerlerinin fiyatsız ve herkese açık olarak düzenlendiğini söz eden Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, “Seminerlerimizi Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve şuurun artması, yanlışsız yatırım kararları almak için bir rehber olması ve finans piyasasının gerçek anlaşılması emeliyle düzenledik. Biliyoruz ki finansal okuryazarlık yalnızca bugünün kurallarını uygunlaştırmayı değil, emeklilik ve gelecek için de hakikat planlama yapabilmeyi sağlayan bir kazanımdır. Finansal okuryazarlık bireylere sağladığı yararın yanında, ülke iktisadına sağladığı katkı ile de değerli bir yere sahiptir. Şu ana kadar birçok vilayetimizde düzenlenen Gedik Yatırım Yatırımcı Seminerlerine iştirakin ve ilginin epeyce yüksek olduğunu memnuniyetle gördük. Hakikat yatırım ve finansal şuurun gelişmesine katkı sağlamaktan ötürü çok memnunuz. Seminerlerimiz tüm yıl boyunca sürecek” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya