ÜlkeKültür.com

Bitcoin’de (BTC) Kırılım Sesleri Yükseliyor! Meraklı Bekleyiş Başladı! “Tamam ya da Devam” Haftası…

0 10

12 gündür düşen trend yapısında olan Bitcoin’de (BTC), kırılımdan sonra sert hareketler bekleniyor.

12 gündür düşen trend yapısında olan Bitcoin (BTC), kırılımdan sonra sert hareketler sergileyebilir.

10 Mayıs’tan bu yana düşen trend içersinde fiyatlayan BTC, giderek sona yaklaşıyor. Şimdi trend yapısını kıramamış olan kripto paraların öncüsü, bu kırılım ile birlikte daha volatil hareketlere imza atabilir. Son olarak Pepe’de (PEPE) tarafındaki düşen trend yapısının kırılması, PEPE’ye yüzde 25’ten daha fazla kıymet kazandırmıştı. PEPE’nin bu hareketinden sonra yatırımcılar, BTC’de oluşan teknik yapıya gözlerini çevirdi.

BTC’de hala daha net bir fiyat yapısı oluşmadı. 25.870 dolardan yükselie geçen BTC, 27.600 doları kıramamasından bu vakte güç kaybetmeye devam ediyor. BTC, yeni olarak 26.867 dolardan süreç görüyor. BTC tarafındaki yön tayininin meçhullüğü, fiyatı sırasıyla 25.876 ve 25.257 dolar düzeylerine çekebilir.

Güncel olarak 26.600 dolar takviyesinin üzerinde süreç gören BTC, 28.200 doların üstüne atabildiği süreçte daha fazla alıcılılı yatırımcı çekebilir. BTC’de yükseliş taraflı beklentilerin artabilmesi için, FED, SEC üzere düzenleyicilerin aksiyonları ve piyasdaki haber akışı, mutlak bir değere sahip. Müspet kuralların sağlandığı senaryoda ise BTC’de sırasıyla 28.200 – 28.775 – 29.250 ve 30.000 dolar dirençlerine test beklenebilir.

Yatırımcılar Bitcoin‘in (BTC) yapacağı bir sonraki fiyat hareketini merakla beklerken ünlü kripto para analisti ve stratejisti Michaël van de Poppe, yeni haftanın BTC’ye dönük beklentiler için çok değerli olacağını söyledi.

200 Haftalık MA’nın Yine Test Edilmesini Bekliyor

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, en büyük kripto para Bitcoin’in 200 haftalık hareketli ortalamayı (MA) dayanak olarak yine test etmesini beklediğini söyledi. Van de Poppe’ye nazaran, temel teknik göstergenin başarılı bir halde tekrar test edilmesi, Bitcoin’deki düzeltmenin öteki bir deyişle düşüşün sona erdiği manasına gelebilir:

Van de Poppe, bu haftayı işaret ederek “Önümüzdeki hafta bir tamam ya da devam haftası olacak. Yukarı hakikat olacak süratli bir kırılma düzeltmenin sonuna gelindiği manasına gelecek.” eklemesini yaptı.

Analistin Gözü 27 Bin 200 Dolar Seviyesinde

Van de Poppe ayrıyeten, daha düşük vakit diliminde kıymetli bir dayanak düzeyinin geri kazanılmasının BTC için rallinin fitilini ateşleyebileceğine inanıyor. Öte yandan bu türlü bir senaryoda Bitcoin, sıçrama yapmadan evvel 26 bin dolara varan bir düşüşle karşı karşıya kalabilir:

Bitcoin, bu yazının hazırlandığı sırada analistin işaret ettiği 27 bin 200 dolar düzeyinin altında, 26 bin 840 dolardan el değiştiriyor.

cointürk.com / coinkolik.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Köpek pansiyonu - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - AiKalem Blog - oto çekici - bir finansçı - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/ - düğün davetiyesi - slot siteleri - canlı casino siteleri