ÜlkeKültür.com

Altın fiyatlarında kayıp sürüyor

0 14

Altın dünkü seansı da kırmızıda tamamlarken 2000 dolar/onsun altında kalma durumu devam ediyor.

1989 dolar/ons düzeyinden seansa başlayan sarı maden, seans uzunluğu üst gerçek ivmelenmekte zorluk çektiğini bir günü yaşadı. Gün içindeki satış baskısıyla 1975 dolar/ons düzeyine kadar geri çekilen sarı maden, bu düzeyle son üç haftanın en düşük düzeyini kaydetmiş oldu.

Gümüş ise dünkü seansta dar bir bant içerisinde hareket ederken yatay bir kapanışla günü tamamladı. 23,75 dolar/ons düzeyinden güne başlayan beyaz maden, seansı başladığı düzeyden tamamlayarak yatay bir kapanış yaptı.

Platin günü artıda kapatmayı başararak dünkü değerli madenlerden ayrışmaya başardı. 1064 dolar/ons düzeyinden başlayan platin, 1074 dolar/ons düzeyinden kapanış yaparak yüzde 0,9 karı hanesine yazdı.

Paladyum da seansı kırmızıda tamamlayan bir öteki değerli maden olurken 1500 dolar/onsun altında kalıcılık sağlamış oldu. 1492 dolar/onstan seansa başlayan paladyum, 1480 dolar/onstan kapanış yaparak yüzde 0,9 kayıpla seansı tamamladı.

Kaynak: TROY

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Köpek pansiyonu - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - AiKalem Blog - oto çekici - bir finansçı - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/ - düğün davetiyesi - slot siteleri - canlı casino siteleri