ÜlkeKültür.com

580 milyon dolarlık OP kilidinin açılmasından önce Optimism token’ı %7 düştü

0 118

587 milyon doların üzerinde değere sahip Ethereum ölçeklendirme protokolü Optimism token’ları, bugün piyasaya sürülecek.

Bu gelişme, OP token fiyatlarının yüzde 7 düşmesine sebep oldu.

Token’ların “kilidi açıldığında” sahipleri isterse bu token’ları satabilecek veya swap edebilecek.

Erken yatırımcılar cüzdanlarında şu anda 336 milyondan fazla optimism token’ı tutuyor. Gelişme sonrasında OP’nin dolaşımdaki arzı neredeyse iki katına çıkacak, token arzı şu anda 335 milyon token seviyesinde.

Mevzubahis yatırımcılar, çok büyük kazançlar elde etme şansına sahip ve eğer kâr etmeyi seçerlerse muazzam bir satış baskısı oluşabilir. Şu anda merkezi ve merkeziyetsiz borsalardaki OP token çiftlerindeki mevcut likidite 10 milyon doların altında ve 600 bin dolarlık tek bir satış emri Binance’teki fiyatları yüzde 2 daha düşürebilir.

OP token’ları, Bitcoin (BTC) ve Ether’in (ETH) Şubat ayından bu yana en az yüzde 50 artması sırasında 3 dolardan 1,5 dolara düşüyor.

OP şu anda 1,5 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte 103 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip.

Bu makale ilk olarak CoinDesk Türkiye üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking