ÜlkeKültür.com

Theory11 Oyun Kartları

0 178

50iki.com 15 Ekim 2019 tarihinde, Türkiye’de yeni yeni gelişmekte olan sihirbazlık numaraları ve cardistry sanatıyla ilgilenen müşterilerinin ihtiyacını karşılamak ve bu konudaki piyasa boşluğunu doldurarak, en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmeti sağlayabilmek adına bir çok çeşit oyun kartları ve sihirbazlık numaraları gibi ülkemizde satın alması ve temin etmesi zor olan ürünleri bünyesinde barındırarak Türkiye’de alanında bir ilk olarak faaliyete geçmiştir.

Bir çok sihibazlık numarasının yanı sıra tüm dünya da profesyoneller tarafından tercih edilen Theory11, Ellusionist, Murphy’s Magic ve Bicylce marka oyun kartları gibi iskambil destelerinin Türkiye’deki resmi satıcısıdır.Türkiye’de illüzyon sanatı gerek ilgili malzemelerin teminini gerçekleştirebilecek satıcıların bulunmaması, gerek bu ürünlerin pahalılığı ve de illüzyon sanatının doğası gereği olan gizliliği nedeniyle fazla gelişme gösterememiş, belli bir kitlenin içinde sıkışıp kalmıştır.

Sihirbazlık her ne kadar çoğu kişi tarafından sanat olarak görülmese de 50iki’ye göre gelmiş geçmiş en heyecan verici sanattır. Çünkü izleyici ile birebir etkileşim sonucunda izleyici sizin bir şekilde bir mucize gerçekleştiğini düşünür, afallar ve tamamen kandırılır. Artık tek merak ettiği şey sihirbazlığın etkisi sonucu kafasında oluşmuş bu meraka sebep olan şeyin nasıl olabildiğidir. İnsanları bu kadar etkileyebilen şey ancak sanat olabilir. Dünya kandırılmak ister ve 50iki ile artık dünyayı kandırmak çok daha kolay olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!