ÜlkeKültür.com

Shiba topluluğu dikkat çeken bir muvaffakiyete imza attı: Fiyatlar nasıl etkilenecek?

0 156

Shiba Inu kullanıcı topluluğu, son 24 saat içinde neredeyse çeyrek milyar SHIB tokeni yakarak sevilen göğüs tokeni SHIB’e karşı yeniden yüksek muvaffakiyet gösterdi.

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan bilgilere nazaran bu başarılı eforlar yakma oranını yaklaşık %1.447 artırdı.

Bu ortada hafta sonu boyunca SHIB ağındaki etkinliklerde dikkate paha bir artış yaşandı zira bir günde binlerce yeni Shiba Inu cüzdanı ortaya çıktı. Fakat tüm bu artan aktiviteye karşın geçen hafta SHIB’in bedeli sadece %2,28 arttı.

SHIB yakma oranı yükseldi, milyarlarca kripto para yok edildi

Shibburn’ün web sitesinde paylaşılan bilgilere nazaran Shiba Inu topluluğu üyeleri, son 24 saat içinde toplam 225.049.340 SHIB tokeni yakarak piyasadan çekti. Bu yaklaşık olarak 2.000 dolara denk geliyor.

Bu sefer haftalık yakma süreçleri çok daha uygun geçti. Kelam konusu kaynağa nazaran geçen hafta SHIB topluluğu toplamda 2.915.482.121 SHIB tokenini yakarak kurtuldu. Bu, evvelki periyoda nazaran sirkülasyondaki arzın %51,48 daha az olduğu manasına geliyor ve yaklaşık beş milyar Shiba Inu token’ı ortadan kaldırılmış oldu.

Yeni SHIB cüzdanlarının sayısı arttı

Kripto analisti ve yatırımcısı Ali Martinez, hafta sonu ortaya çıkan yeni Shiba Inu adreslerinde ani bir artış olduğunu belirtti. Tweet’ine nazaran sadece 26 Mayıs’ta kullanıcılar, ağda 2.538 yeni SHIB cüzdanı oluşturdu. Bu son üç ayda yeni adreslerdeki en yüksek artış olduğunu gösteriyor.

Puppyscan tarafından sağlanan bilgilere nazaran Shibarium Layer 2 tahlili olarak da bilinen Puppynet’in beta sürümüne bağlı toplam SHIB adresi sayısı 16 milyonu aşarak şu anda 16.067.857 cüzdanda bulunuyor. Toplam süreç sayısı 13.730.253’e ulaşırken toplam blok sayısı bir milyonu aşarak 1.043.932 düzeyine ulaştı. Lakin tek bir bloğun üretilmesi için geçen müddet 5,0 saniyeden 7,8 saniyeye yükseldi.

Bu yazının yazıldığı sırada Shiba Inu göğüs coin, son 24 saat içinde %0,01 oranında bir düşüşle 0,000008781 dolar düzeyinde süreç görüyor.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking