ÜlkeKültür.com

SFC Energy, Hindistan hükümetinden milyonlarca dolarlık sipariş aldı

0 110

Investing.com – Yakıt pili tedarikçisi SFC Energy, stratejik ortağı FC TecNrgy Pvt. Ltd. ile birlikte Hindistan Savunma Bakanlığından değerli bir sipariş aldı.

Sipariş, bir yıllık mühlet zarfında 900 adet sabit metanol yakıt hücresi jeneratörünün teslimatını ve beş yıl boyunca bakım ve tamirini kapsıyor. Birinci siparişin pahası 17,5 milyon euro’nun üzerinde.

SFC Energy India Ltd. ve FCT tarafından Hindistan Gurugram’da bir ortaya getirilen yakıt hücresi tahlilleri, piyade ve özel kuvvet üniteleri tarafından bataryaları şarj etmek, sensörlere, gözetleme ve irtibat sistemlerine güç sağlamak için pak güç sağlamanın yanı sıra uzak bölgelerde, yüksek rakımlarda ve çok iklim şartlarında elektrifikasyon için kullanılacak.

Hindistan Savunma Kuvvetlerinin siparişi, Hindistan hükümetinin etrafa ziyanlı güç sistemlerini sürdürülebilir tahlillerle değiştirmeyi amaçlayan “Make in India” girişiminin bir modülü. SFC Energy’nin yakıt hücresi tahlilleri yüksek güvenilirlik, taşınabilirlik ve işletme yakıtı metanolün ekonomik tüketimi ile karakterize ediliyor.

SFC Energy AG CEO’su Dr. Peter Podesser, bu büyük siparişin şirket ve Hindistan hükümetinin iklim müdafaa maksatları için ehemmiyetini vurguluyor.

FCT ile birlikte SFC Energy, iklim açısından nötr bir topluma ulaşmak ve Hindistan hükümetinin “Ulusal Yeşil Hidrojen Misyonu” kapsamındaki savlı maksatlarını desteklemek için çalışıyor.

FCT’nin yönetici ortağı Emekli Albay Karandeep Singh, ortaklaşa geliştirilen yakıt hücresi jeneratörlerinin sağlamlığını övüyor ve “Make in India” teşebbüsü kapsamında gelişmiş yakıt hücrelerinin üretilmesinden memnuniyet duyuyor.

Hindistan Savunma Kuvvetlerinden alınan bu büyük sipariş, SFC Energy için diğer bir dönüm noktası ve şirketin hibrit güç kaynağı tahlilleri pazarındaki rekabet gücünün altını çiziyor.

SFC Energy payları, Lang & Schwarz süreç platformunda %3,3’lük yeterli bir artış gösterdi. Son olarak pay senedi 24,02 euro’dan el değiştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!