ÜlkeKültür.com

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

0 321

Tıbbi olarak 9 cm’den küçük penisler mikropenis olarak tanımlanır ve tıbbi endikasyonla penis büyütme operasyonları yapılır.Bu tıbbi endikasyona ek olarak kişinin isteği üzerine estetik uzatma ve kalınlaştırma operasyonları da yapılabilmektedir.

 

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Binlerce erkek üroloji polikliniklerine penisin ince olduğundan şikayet edip ameliyat olmak için geliyor.Peninin normal kalınlıkta olup olmadığını nasıl anlarız?Penis kalınlığı standardı oluşturuldu.Kökten yapılan ereksiyonda penis çevresinin ortalama 1113 arasında olduğu söylenebilir.Penis kalınlığının kişide tıbbi bir eksikliğe veya hastalığa neden olduğuna dair bilimsel bir kanıt yoktur. Batılı partner memnuniyet çalışmalarında penis çevresinin cinsel tatmin açısından kadınların memnuniyetinde en önemli fiziksel faktör olduğunu bildirmişlerdir.Bu genel kabul ve bilimsel çalışmalar doğal olarak erkekleri penis büyütme ameliyatlarına yönlendirmiştir.

Penis büyütme ameliyatları, penisi çevreleyen çeşitli dolgu maddeleri veya materyaller kullanılarak penis çevresinin ortalama 34 cm arttırılmasını amaçlayan ameliyatlardır. Dolgu malzemesi olarak genellikle kişiden elde edilen yağ dokusu veya hyaluronik asit kullanılır. Diğer bir yöntem ise penisi saran özel bir malzeme kullanılarak yapılan ameliyatlardır. Çok büyük farklar olmasa da genellikle kişiden alınan yağ dokusunun daha uyumlu bir materyal olması nedeniyle bu teknik tercih edilmektedir.

Penis büyütme ameliyatı spinal anestezi altında ortalama 30 dakika süren bir ameliyattır, ortalama hastanede kalış süresi 24 saattir, ameliyattan kısa bir süre sonra aktif bir cinsel hayata başlayabilirsiniz.

Diğer bir nokta ise ameliyat sonrası beklenti konusunda gerçekçi olmak ve bu konuda psikolojik destek aramak önemli bir konudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!