ÜlkeKültür.com

Para piyasaları BoE’nin Kasım’a kadar faizi 100 baz puan artıracağını fiyatlıyor

0 33

ING analisti Chris Turner‘a nazaran İngiltere para piyasaları, İngiltere Merkez Bankasının, faizi Kasım’a kadar 100 baz puan artıracağını fiyatlıyor. Turner, bu fiyatlamanın kısa vadede GBP’ye takviye vermesini bekliyor.

“Bizim grubumuzun görüşüne nazaran bu türlü bir sıkılaştırma beklenen görünmüyor.” tabirlerini kullanan Turner, “Genellikle utangaç olan BoE, buna karşı kelamlı olarak reaksiyon göstermeye çalışabilir.” dedi. 

İngiltere’de açıklanacak istihdam ve enflasyon verisinin, agresif faiz beklentilerinin yatışıp yatışmayacağı üzerinde belirleyici olacağını belirten Turner, ondan sonra sterlin/dolar ikilisinin dolara karşı daha güçlü direnebileceğini vurguladı.

-Foreks Haber Merkezi-

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Meme Büyütme Ameliyatı - Kalkan Kiralık Villa - Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/