ÜlkeKültür.com

Mersin Boşanma Avukatı

0 166

Mersin avukat hizmeti, aile hukuku konusunda çok ihtiyaç duyulan boşanma davalarının en iyi ve etkili şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Aile hukuku kapsamında anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları, nafaka yükümleri, velayet davaları, mal paylaşımları, çocuk malları, vesayet gibi pek çok alt başlık bulunmaktadır. Boşanma avukatı, boşanma davalarında müvekkillerinin lehine olacak şekilde boşanma aşamalarının ilerlemesinden sorumludur.

Daha fazla mesaj

Vozol Satış

Mobil Ödeme Bozum

Strateji ve Analiz

Mersin boşanma avukatı Mustafa Burkay Tunç evlilikte yaşanılan sorunlara dayanarak boşanma davalarının açılmasını, dosyalar üzerinde inceleme yapılmasını ve davanın yürütülmesini sağlamaktadır. TMK bazında boşanmalar; nakafa belirlenmesi, malların paylaştırılması, tazminat miktarları ve eşlerin velayet süreçleri gibi süreçleri de barındırmaktadır. Hukuki kayıpların önüne geçilmesi, sürecin yoruculuğunun alınması ve dilekçeler gibi resmi süreçlerin doğru şekilde ilerletilmesi için avukat Mustafa Burkay Tunç boşanma davalarında yer almaktadır. Bir avukat yardımı olamadan mal paylaşımları ve boşanma süreçleri maalesef zorlu ve hem maddi hem de manevi yönden yıpratıcı olmaktadır.

Boşanma davalarından sonra yeniden dava açma hakkının kaybedilmesi, hukuki yorumların yapılamaması ve yanlış hükümlere varılması gibi istenmeyen süreçlerin olmasının önüne geçmek adına profesyonel ve alanında bilgili boşanma avukatından yardım alınması gerekmektedir. Davada herhangi bir ihmal durumu tarafları yorabilmekte ve geri dönüşsüz sonuçların alınmasına neden olabilmektedir. Avukat Mustafa Burkay Tunç ile medeni kanuna uyarınca mal paylaşımının tüm detayları, boşanma sebebinin belirtilmesi ve delillerin geçerliliği ile kullanımları gibi konularda en etkili yollar izlenmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Kiralık bahis sitesi