ÜlkeKültür.com

Medtronic Gelir Raporu Beklentileri Aştı, Q2 Toplam Gelir Beklentiyi Karşılamadı

0 2

Investing.com – Medtronic, ikinci çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist varsayımlarını aştığını ve kestirimlerin düşük olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına $1,30 gelir ile toplam gelirinin $7,6B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına $1,28 ve toplam $7,7B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Medtronic payları 20% düştü. Payın süreç gördüğü S&P 500 endeksi 17% düştü.

Medtronic Sıhhat Hizmetleri dalındaki öteki büyük gelir raporlarını takip ediyor

1 Kasım günü Eli Lilly, üçüncü çeyrekte pay başına $1,98 gelir ile toplam gelirinin $6,94B olduğunu tabir etti. Beklentiler, pay başına $1,91 gelir ile toplam gelirin $6,91B olacağı istikametindeydi.

28 Ekim günü AbbVie şirketinin gelirleri ise analist varsayımlarını aştığını ve üçüncü çeyrekte pay başına $3,66 gelir ile toplam $14,81B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına $3,58 gelir ile toplam $14,93B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya