ÜlkeKültür.com

Kripto paralarda hafta sonu: Bitcoin sakin, PEPE yine boğa koşusuna başladı

0 130

Kripto para piyasası, hafta sonunu genel olarak sakin bir havada geçiriyor. Piyasa başkanı Bitcoin 24.000 dolar düzeyinin üzerine çıkmayı başardı. Fakat hâlâ kararlı ve net bir hareket yok.

Son vakitlerin beğenilen kripto para ünitelerinden PEPE ise çift haneli yarar kaydetti ve yine boğa koşusuna başladı.

Bitcoin meçhullüğü devam ediyor

Sakin bir haftanın akabinde Bitcoin, 27.600 doların üzerine çıkarak olumlu bir başlangıç yaptı. Fakat bu optimistlik kısa sürdü ve fiyat birkaç gün içinde yine 27.000 doların altına geriledi. Akabinde, tekrar bir artış ile 27.500 dolara kadar yükseldi.

Bu sefer reddedilme daha da şiddetli oldu. Piyasa önderinin fiyatı bu düzeyden haftanın en düşük düzeyi olan 26.400 dolara geriledi. Boğalar hareketi durdurmaya çalıştı ve BTC’nin biraz toparlanmasına yardımcı oldu.

Bu nedenle, Bitcoin yaklaşık 27.000 dolardaki yerine döndü ve birkaç gün orada kaldı. Ve son olarak, tekrar bu düzeyin üzerine çıktı. Lakin kripto para ünitesinin fiyatı bir defa daha 27.300 dolarda durduruldu. O vakitten beri bir ölçü bedel kaybetmesine karşın, BTC şu an itibariyle hâlâ 27.000 doların üzerinde süreç görüyor.

BTC’nin piyasa bedeli biraz artarak 525 milyar dolara yükselirken, altcoin’ler üzerindeki hâkimiyeti %46,5 seviyesinde.

PEPE tekrar yükselişte

PEPE, Nisan ayında piyasaya sürülmesine karşın yaklaşık 2 milyar dolarlık bir piyasa kıymetiyle kripto para piyasasındaki tüm gözleri üstüne çekmeyi başardı.

Binance dahil olmak üzere çok sayıda önde gelen borsada listelenen PEPE, daha sonra ivmesinin bir kısmını kaybetti ve piyasa kıymeti günler içinde bir milyardan fazla düştü.

Son 24 saat ise PEPE için çok daha olumlu geçti. Kripto para ünitesi %12’den fazla kıymet kazandı ve yine birinci 70’e girdi.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!