ÜlkeKültür.com

Kripto para güncel haberler

0 228

%80 Dürüst kripto topluluğu, Haziran sonu için bir bitcoin fiyat tahmini yaptı

Kripto topluluğu CoinMarketCap, Bitcoin’in 30 Haziran’da mevcut fiyattan 0 artışla 41,175 dolardan işlem göreceğini tahmin etti. Bu fiyat tahmini 34.436 üyenin ortalama oyu baz alınarak hesaplanmıştır.

Topluluğun son 6 aylık fiyat tahminlerine göre doğruluk oranı yüzde 80’e kadar çıkıyor.

Dogecoin kurucusu kripto para birimlerinin yüzde 99,9’unun çökeceğini iddia ediyor

2013 yılında Jackson Palmer ile birlikte Dogecoin’i (DOGE) kuran Billy Markus, büyük kripto varlıkları dışında neredeyse tüm altcoinlerin ortadan kalkacağını öngördü.

Markus, Twitter’da günlük basılan 500 kripto para biriminin neredeyse 0’ının “kesinlikle çökeceğini” yazdı. Markus, yüksek değerli kripto para birimleri için yüzde 90’a kadar düşeceklerini iddia ederek farklı bir senaryo yazdı.

Güney Kore, Terra’nın çöküşünden sonra bir dijital varlık inceleme birimi kurmaya karar verdi

Yerel basında çıkan haberlere göre, Güney Kore Haziran ayı sonuna kadar bir dijital varlık inceleme birimi kurmayı planlıyor.

Bir sonraki komite, hükümet dijital varlıklarla ilgili kalıcı mevzuat taslağı hazırlayana kadar alanı denetlemekten sorumlu olacak.Hükümet, Terra’nın çöküşünün ardından düzenleme çağrıları hakkında sesler yükseldikçe kripto düzenlemesini hızlandırmaya da karar verdi.

Geçen ayın başlarında, kripto para birimi tarihinde benzeri görülmemiş bir çöküş yaşandı. Çöküşünden sonra Terra, sabit kripto varlığı olmayan yeni bir blok zinciri seçti. Bununla birlikte, piyasa söylentilerine göre Do Kwon, yeni bir merkezi olmayan stablecoin piyasaya sürüyor. Terra 2.0 üzerine inşa edilecek olan kripto para tasarım planları üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

AB, kripto işlemlerine daha sıkı kurallar getirmek istiyor

Avrupa Birliği, önümüzdeki günlerde kripto şirketlerini partileri hakkında bilgi toplamaya zorlayacak bir yasayı oylayacak.

Teklif onaylanırsa, borsaların tüm kripto işlemlerini minimum limit olmaksızın bildirmesi gerekecektir.

Tasarının savunucuları, küçük kripto para işlemlerinin genellikle terörizmi veya kara para aklamayı finanse etmek için kullanıldığını iddia ediyor.Böyle bir boşluk, kripto varlıklarının suç faaliyetlerini finanse etmek ve örtbas etmek için kullanılmasına izin vererek yasadışı sermayenin isimsiz ve coğrafi kısıtlamalar olmaksızın hareket etmesine izin verir.

SHIB topluluğunda Ryoshi hakkındaki söylentiler devam ediyor

Ryoshi, hesabındaki tüm gönderileri silip ekipten ayrıldıktan sonra Shiba Inu topluluğu kafası karışmış görünüyor.

SHIB sahipleri için en endişe verici iddialardan biri, Ryoshi’nin “halı çekme” adı verilen bir etkinlikle SHIB jetonlarını toplu olarak satacağı söylentisidir. Ancak Ryoshi’nin neredeyse bir yıldır Shiba Inu’ya ilgi göstermemesi ve daha önce SHIB tokenine sahip olmaması bu iddiaları yalanlıyor.

Yazar: Murat Tosun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!