ÜlkeKültür.com

FIFA 22 sistem gereksinimleri

0 226

EA tarafından geliştirilen ve her yıl yayınlanan FIFA serisi sona erdi. FIFA yayın haklarını güvence altına alamayan Electronic Arts, bu yıl farklı bir adla bir oyun çıkaracak. Bunu duyan birçok kişi zaten serinin en son üretimini satın almayı tercih ediyor FIFA 22’nin sistem gereksinimleri nelerdir ve kaç GB depolama alanına ihtiyacınız var?

 

FIFA 22 sistem gereksinimleri

FIFA 22 günümüzün güncel oyunlarından biri olsa da sistem gereksinimleri sanıldığı kadar yüksek değil. Ayarları biraz düşürerek harici ekran kartı olmayan bilgisayarlarda bile oynamak mümkün. Ancak en yüksek grafik kalitesi ve FPS değerlerini görmek istiyorsanız önerilenin üzerinde bir sisteme sahip olmalısınız.

FIFA 22 sistem gereksinimleri

 

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD Athlon X4 880K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB

 

Önerilen sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
  • İşlemci: Intel i5-3550 / AMD FX 8150
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X

 

FIFA 22 Oyununun Boyutu Kaç GB?

FIFA 22′ kaç GB sorusunun cevabına bakacak olursak EA’nın depolama tarafında en az 50 GB kullanılabilir alan istediğini görüyoruz.

Hem işletim sisteminin hem de oyunun daha rahat çalışabilmesi için her zaman istediğinizden biraz daha fazla alan bırakmalısınız, ayrıca oyun içi açılış ve kayıt sürelerini kurulum yaparak en az yarı yarıya azaltabileceğinizi de belirtmekte fayda var. oyun HDD yerine SSD’de kurulmasında fayda var.

Diyelim ki Steam şu anda oyunu 599,99 TL yerine 95,99 TL’ye yüzde 84 indirimle satıyor. Bu kampanya 31 Mayıs’a kadar geçerlidir. Yani bu makaleyi okuduğunuzda bitmiş olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!