ÜlkeKültür.com

Kelimelerin Zıt Anlamları Nasıl Öğrenilir

0 75

Kelimelerin Zıt Anlamları Nasıl Öğrenilir?

Türkçemizde birçok kelime bulunur. Kelimelerin farklı anlamları da bulunur. Bu anlamlara zıt anlamlar ya da eş anlamlar denilebilir. Kelimelerin zıt anlamlısı bilinen anlamın tam tersi olarak bilinen anlamdır. Kelimelerin zıt anlamlarını öğrenebilmek sitemiz ile oldukça kolaydır. Sitemize giriş yaptığınızda kelimeleri ara bölümünden istediğiniz kelimenin zıt anlamını öğrenebiliyorsunuz.  Örneğin tenha zıt anlamlısı nedir araştırmasını yapmak için sitemize giriş yapıp kelimeleri ara bölümüne tenha yazmanız gerekiyor. Böylelikle bu kelimenin tüm zıt anlamlarını öğrenebilirsiniz.

Tenha kelimesinin zıt anlamları ise, kalabalık, işlek, dolu, gürültülü, canlı gibi anlamlardır. Görüldüğü gibi kelimenin birçok farklı anlamı bulunabiliyor.  Bu nedenle bu anlamların benimsenebilmesi ve doğru kullanılabilmesi oldukça önemlidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antika Eşya Alanlar - Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/