ÜlkeKültür.com

Kelime Anlamları

0 58

Kelime Anlamları

Daha fazla mesaj

Merak edilen kelimelerin anlamlarını öğrenebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada birçok kelimeyi aratıp kelimelerin anlamlarını da öğrenebilme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.  Örneğin Barzo ne demek araştırmasını yaptığınızda barzo kelimesinin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Kelimeleri ara butonuna basıp barda kelimesinin detayını öğrenebilirsiniz. Barzo kelimesi Türkçemizde farklı anlamlarında kullanılan bir kelimedir. Genel olarak işe yaramayan, beceriksiz kişiler için kullanılan bir kelimedir. Aynı zamanda bu kelime erkekleri için aşağılama ifadesi olarak da kullanılır. Bunun yanı sıra dolandırıcı ve şarlatan gibi anlamları da bulunur.

Barda kelimesinin anlamı farklı bölgelerde değişiklik gösterebilir.  Örneğin şakacı ve espri anlamına gelecek şekilde de birçok bölgede kullanımı yaygındır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Tuzla Eşya Depolama - Bebek Takıları - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/