ÜlkeKültür.com

iPhone 15 için heyecanlandıran titanyum savı

0 51

Apple, iPhone 15 serisinde telefonlarına daha da premium bir his verecek özel bir makyaj için hazırlandığı sav ediliyor. ShrimpApplePro, iPhone 15’in titanyum kenarlara sahip olacağına dair bir tweet gönderdi. Bu, iPhone 14 tarafından kullanılan alüminyumdan ve hatta iPhone 14 Pro tarafından kullanılan paslanmaz çelikten daha değerli olan birinci sınıf bir gereç.

Ayrıca tıpkı kaynak, kenarların art kısımlarının yuvarlatılacağını da sav ediyor ve böylece çerçeve, daha fazla dik açılı olan mevcut modellerin tersine telefonun ardına gerçek kıvrılacak.

Arka kısım ise görünüşe nazaran hala cam olacak ve ShrimpApplePro, bir sonraki tweet’inde “bu tasarım geriden kamera çıkıntısına sahiden hoş bir kenar geçişi yaratacak” diyor.

Ancak bunların tamamı, iPhone 15 sızıntıları için çok erken olmasından ötürü kuşku ile yaklaşılması gereken bilgiler ve kaynağın kendisinin de belirttiği üzere, kaynağın kendisi bile kendi bilgilerinden büsbütün emin görünmüyor.

Ayrıca, bu hakikat çıksa bile tüm iPhone 15 serisinin titanyum kullanmasını beklememeliyiz. Kaynak basitçe “iPhone 15” diyor ve bu gerecin her model tarafından kullanılabileceğini ima ediyor, lakin bütün serinin bu malzemeyi kullanmayacağı varsayım edilebilir.

Muhtemelen, sırf iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max (veya iPhone 15 Ultra, isimlendirme şimdi kesin olarak duyurulmadı) tarafından kullanılacaktır. Hatta, daha evvel öbür bir sızıntının da bunu önermesinden ötürü, sadece iPhone 15 Pro Max’ın titanyum kullanması çok daha muhtemel gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Tuzla Eşya Depolama - Bebek Takıları - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/