ÜlkeKültür.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’de terör, 20 yıl evvel en büyük problemdi. Artık gerilerde”

0 0

Investing.com – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin küme toplantısında konuştu.

Açıklamalarının birinci kısmında, Düzce’de yaşanan zelzele ve Yusufeli Barajı ile ilgili sözlere yer veren Erdoğan, teröre ait de kimi değerli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı, terör akınları ile ilgili atılacak yeni adımları da paylaştı.

“İstiklal saldırısının failleri ve temasları aydınlatıldı”

İstiklal Caddesi’nde meydana gelen terör saldırısının akabinde ayrıntılı soruşturmaların yürütüldüğünü belirten Cumhurbaşkanı, “Dökülen temiz kanların hesabı misliyle sorulacak.” dedi.

“Yapılan mutabakatların gerekliliklerini yerine getirmiyorlar, öyleyse bizim kendi başımızın devasına bakma hakkımız doğmuştur.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son akınların akabinde kimi kelamların tutulmadığını belirterek “Kendi başımızın dermanına bakma hakkımız doğmuştur.” dedi. 

“Türkiye’de terör 20 yıl evvel en büyük sıkıntıydı, artık geride”

Ülkede terör sıkıntısının 20 sene öncesine nazaran çok daha gerilerde olduğunu söz eden Erdoğan, bu durumun iktidara duyulan inancın bir işareti olduğunun altını çizdi.

Yazar: Necdet Erginsoy

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya