ÜlkeKültür.com

BitMEX’ten Temmuz’da 500 milyon dolarlık çıkış oldu

0 3

Yatırımcılar Asya’ın tanınan kripto para Borsası BitMEX’ten Temmuz ayında 500 milyon dolarlık Bitcoin çekti. TokenAnalyst tarafından takip edilen datalara nazaran platformdan tüm vakitlerin en sert aylık çıkışı gerçekleşmiş oldu.

Eski Citigroup Inc. türev eser traderı Arthur Hayes tarafından yönetilen Hong Kong merkezli platform, Asya’da düşük ölçülerle büyük durumlar alınmasına imkan vermesiyle ünlü.

Ayrıca BitMEX, para aklamanın önüne geçilmesi için tasarlanmış düzenlemelerin etrafından dolandığı argümanıyla Nouriel Roubini üzere isimlerin tenkitlerine bahis olmuştu.

Bloomberg’ün Temmuz ayındaki bir haberinde ABD’li düzenleyici kurum Emtia Vadeli Süreç Komitesi’nin (CFTC) platform hakkında inceleme başlattığı belirtilmişti.

BitMEX ise fon çıkışını önemsemiyor. Tüm vakitlerin “en iyi” çeyreğini kaydettiğini işaret eden kripto para borsası, Haziran ve Temmuz aylarının sırasıyla 5.28 milyar dolar ve 5.006 milyar dolar ile ortalama günlük süreç hacmi açısından en âlâ aylar olduğunu belirtiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BorsaSpor Tayt ModelleriÜmraniye Gündem Haber
https://meskhaber.com/
uluslararası evden eve nakliyat
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Pencere Korkuluğu - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan