ÜlkeKültür.com

Bitcoin ağında yaşanan sıkıntılar olumlu bir gelişme olabilir

0 149

Bitcoin, geçtiğimiz haftalarda ağ üzerindeki meseleleriyle konuşuldu. BRC-20 token’ları ve Ordinals NFT’lerine artan ilgi, ağın yavaşlamasına ve süreç fiyatlarının artmasına neden oldu.

Ancak Trust Machines CMO’su Dan Held, bu durumun başkan kripto para ünitesine yönelik olumlu sonuçlar bırakabileceğini belirtti. 2023 Bitcoin Konferansı için Miami’de bulunan Held, Cointelegraph’a verdiği röportajda, uzun vadeli güvenlik modeline sağladığı katkılar nedeniyle bu durumun Bitcoin için âlâ bir gelişme olduğunu söyledi.

Trust Machines yöneticisine nazaran süreç fiyatlarının artması üzere meseleler, insanları farklı tahlillere yönlendirebilir. Böylelikle ağa yönelik problemleri gidermek için Layer 2 tahlilleri gelişebilir.

Held, çeşitli Bitcoin katmanlarını benimsemenin ve Lightning Network üzere tek bir tahlile çok derecede odaklanmamanın değerine de vurgu yaptı. Liquid ve Rootstock’u ise uygulanabilir Layer 2 alternatifleri olarak öne çıkardı.

Hatırlanacağı üzere kısa mühlet evvel Bitcoin ağında bekleyen süreç sayısı 500 bine yaklaşmıştı. Bu devirde süreç fiyatları yükselmiş, yaşanan problemlerin akabinde Binance, BTC çekimlerini kapatmıştı.

Bu makale birinci olarak BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!