ÜlkeKültür.com

Binance, Shiba Inu (SHIB) çiftini listeden kaldırma kararı aldı

0 124

Kripto para borsası devi Binance, SHIB/AUD çiftini listeden çıkarma niyetini açıkladı.

Bugün erken saatlerde duyurulan değişiklik, 26 Mayıs 05.00 UTC’de yürürlüğe girecek.

Shiba Inu token’ı yalnızca etkilenen tek varlık değil. Binance, SHIB/AUD’nin yanı sıra başka birkaç ticaret çiftinin de kaldırılmasını istiyor.

Binance, SHIB/AUD ticaret çiftini ve başkalarını listeden kaldırıyor

26 Mayıs 03:00 UTC’de, listeden çıkarılacak çiftler ortasında APT/BRL, AMP/BTC, BEL/ETH, FIS/BRL, GAL/ETH ve GMT/BRL bulunmaktadır.

Birkaç saat sonra 05:00 UTC’de Binance şu çiftleri kaldıracak:

APE/AUD, AVAX/AUD, AXS/AUD, DOT/AUD, FTM/AUD, LINK/AUD ve SAND/AUD.

Ardından, 06:00 UTC’de GMT/GBP, JASMY/BTC, KP3R/BNB, REI/BNB, SANTOS/BRL, STMX/BTC ve XTZ/BNB ticaret çiftleri de listeden çıkarılacak.

Borsa, kullanıcıların potansiyel kayıpları önlemek için listeden çıkarılan çiftlerle bağlı ticaret botlarını ayarlamaya yahut iptal etmeye teşvik ediyor.

Bu, Shiba Inu’nun Binance’teki durumunu etkileyen listeden çıkarmaların sonuncusu. Bu duyuru, Mart ayında SHIB/BUSD süreç çiftinin borsadan kaldırıldığı bir evvelki durumu takip ediyor.

Bu yılın başlarında Binance, SHIB/GBP ticaret çiftini ve başkalarını de listeden çıkardı. Bu çiftler, 6 Ocak’tan itibaren ALPHA/BNB, ASTR/ETH, CELR/ETH ve DAR/ETH’yi içeriyordu. Platform ayrıyeten bu çiftler için strateji alım satım hizmetlerini de sonlandırdı.

En son listeden çıkarılmış olmalarına karşın kullanıcıların Shiba Inu’yu platformdaki başka mevcut çiftlerle takas edebileceğini belirtmek kıymetli.

SHIB/USDT çifti, yaklaşık 22,95 milyon dolarlık bir süreç hacmiyle, kripto paranın toplam süreç hacminin %15,45’ini oluşturuyor. Binance ayrıyeten SHIB/BUSD, SHIB/TRY ve SHIB/DOGE alım satım çiftlerini sunuyor.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!