ÜlkeKültür.com

Bien Yapı ve Kayseri Şeker’in borsada süreç görecekleri tarih aşikâr oldu

0 139

Investing.com – Geçen hafta halka arz faaliyetlerini tamamlayan Bien Yapı ve Kayseri Şeker, bu hafta borsada süreç görmeye başlayacak.

Borsa İstanbul tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılan açıklamada iki şirketin de 18 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da süreçlere başlayacağı duyuruldu.

KAP’a yapılan açıklamada Bien Yapı Eserleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin 72.326.119 TL nominal bedelli hisselerinin halka arzının tamamlandığı ve şirketin sermayesini temsil eden 361.000.000 TL nominal kıymetli hisselerin Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci unsuru çerçevesinde kota alındığı bildirildi.

Bien hisseleri, 18/05/2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da hisse başına 42,80 TL baz fiyattan BIENY kodu ve daima süreç prosedürüyle süreç görmeye başlayacak. İlgili sırada azamî buyruk pahası 1.000.000 TL olarak belirlendi.

Borsa İstanbul tarafından yapılan öteki açıklamada Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.’nin 106.000.000 TL nominal kıymetli hisselerinin halka arzı edildiğini ve şirket sermayesini temsil eden 706.000.000 TL nominal kıymetli hisseleri Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci unsuru çerçevesinde kota alındığını bildirildi.

Halka arz edilen şirket hisseleri, Yıldız Pazar’da 18/05/2023 tarihinden itibaren hisse başına 16,27 TL fiyattan süreç görmeye başlayacak. Kayseri Şeker hisseleri, Borsa İstandul’da KAYSE kodu ve daima süreç tekniğiyle süreç görecek. İlgili sırada azamî buyruk pahası 1.000.000 TL olarak belirlendi.

Yazar: Günay Caymaz

Hisse senetlerinin borsa bilgileri, adil bedeli, sıhhat durumu ve profesyonel grafikler başta olmak üzere yatırımlarınızdan yararlı çıkmanıza yardımcı olacak tüm araçlar InvestingPro’da. Katılmak için tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!