ÜlkeKültür.com

Baidu Gelir Raporu, Q3 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

0 0

Investing.com – Baidu, üçüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist iddialarını aştığını ve kestirimlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına ¥16,87 gelir ile toplam gelirinin ¥32,54B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına ¥15,35 ve toplam ¥31,54B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Baidu payları 36% düştü. Payın süreç gördüğü Nasdaq endeksi 29% düştü.

Baidu Bağlantı Hizmetleri bölümündeki başka büyük gelir raporlarını takip ediyor

25 Ekim günü Alphabet C, üçüncü çeyrekte pay başına ¥1,06 gelir ile toplam gelirinin ¥69,09B olduğunu tabir etti. Beklentiler, pay başına ¥1,26 gelir ile toplam gelirin ¥71B olacağı tarafındaydı.

15 Kasım günü Tencent ADR şirketinin gelirleri ise analist iddialarını aştığını ve üçüncü çeyrekte pay başına ¥0,4669 gelir ile toplam ¥19,79B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına ¥0,447 gelir ile toplam ¥20,01B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya