ÜlkeKültür.com

Anadolu Isuzu’dan Almanya’ya rekor otobüs ihracatı

0 0

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, dünyanın üçüncü, Avrupa’nın ise en büyük otobüs pazarı pozisyonunda olan Almanya’ya birinci yılında toplam 151 otobüs ihraç ederek rekor bir muvaffakiyet elde etti. Toplu ulaşım alanında en titiz standartlara sahip ülkelerden biri olan Almanya’ya gerçekleştirilen otobüs ihracatı, Anadolu Isuzu’nun üretim kalitesinde ulaştığı seviyeyi ve yurtdışı pazarlardaki tezini da tescil ediyor. Anadolu Isuzu’nun akıllı fabrika altyapısına sahip çağdaş tesislerinde “Terzi İşi İmalat” yolu ile üretilen ve teslimatları belirlenen zamanlamalar doğrultusunda gerçekleştirilen otobüslerin tümü Almanya’nın çeşitli kentlerinde toplu taşıma hizmetlerinde kullanılacak.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurtdışı pazarlarda büyüme maksadı doğrultusunda ihracat başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Yeni memleketler arası pazarlara açılmayı ve mevcut pazarlardaki varlığını geliştirmeyi hedefleyen Anadolu Isuzu, Almanya pazarına girdiği birinci yılda toplam 151 otobüsün ihracatını gerçekleştirdi. Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın ise en büyük otobüs pazarı pozisyonunda olan Almanya’ya teslimatı gerçekleştirilen 151 araç, uzunluğu 8 ile 18 metre ortasında değişen Isuzu Citiport ile NovoCiti Life otobüs ve midibüs modellerinden oluşuyor.

Anadolu Isuzu tarafından yüksek yerlilik oranı ile Türkiye’de üretilen ve dünyada ticari araç ve otobüs üretimi alanında önde gelen ülkelerden biri olan Almanya’ya ihraç edilen otobüsler, çeşitli kentlerde toplu taşıma hizmetleri sunan ulaşım operatörü şirketlere teslim edildi. Anadolu Isuzu, Türkiye’den Almanya’ya bu kadar yüksek hacimde otobüs ihracatı gerçekleştiren birinci yerli üretici oldu. Almanya’nın titiz toplu taşıma standartlarına yüzde 100 uyumlu olarak üretilen araçların sürücü mahalli de tekrar Almanya Sürücüler Birliği VDV’nin talepleri doğrultusunda, en üst seviye ergonomi ve konfor öncelikleri ile tasarlandı.

Anadolu Isuzu’nun ürettiği otobüsler, avantajları ile rekabette öne çıkıyor

Anadolu Isuzu’nun Çayırova’daki “Akıllı Fabrika” teknolojilerine sahip çağdaş tesislerinde ürettiği midibüs ve otobüsler, belediyeler ve toplu ulaşım hizmeti veren işletmecilerin aktüel taleplerini en güzel biçimde karşılıyor. Yüksek performanslı ve güçlü motorları, gelişmiş teknik ve güvenlik özellikleri ile yurtdışı pazarlarda beğeni toplayan Isuzu modelleri, işletmecisine sağladığı düşük bakım ve işletim maliyeti avantajları ile tercih ediliyor.

12 ve 18 metrelik seçenekleriyle toplu ulaşımda akılcı seçenek olarak öne çıkan Isuzu Citiport serisi otobüsler, güçlü ve çevreci motor, alçak taban platformu, geniş ve ferah iç sistemi, şasi yana yatma sistemi ve erişilebilirliği artırarak tüm yolcular için manisiz bir seyahat sağlayan tekerlekli sandalye rampası ile öne çıkıyor. Citiport, toplu taşıma alanında faaliyet gösteren müşterilerine düşük yakıt tüketimi, yüksek yolcu kapasitesi, uzun bakım dönemleri üzere avantajları bir ortada sunuyor.

Novociti Life serisi ise üstün motor teknolojisi, yüksek güç verimliliği ve düşük yakıt tüketimi sağlarken çağdaş kentlerin taleplerine muvaffakiyetle karşılık veriyor. Ulaşımda büyük ve orta büyüklükteki otobüsler yerine küçük boyutlarda otobüs konseptiyle dar sokaklı kentleri de hedefleyen Novociti Life serisi, alçak tabanlı yapısıyla engelli ve yaşlı nüfusun toplumsal hayata daha fazla iştirakini da destekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya