ÜlkeKültür.com

Alnus Yatırım, Dünya’yı Ayağınıza Getiriyor

0 144

Artık yatırımcılar, Alnus Yatırım farkıyla, ABD, Avrupa ve Asya borsalarında süreç yapabiliyor.

Son yıllarda global iktisattaki büyüme beklentisi tanınmış şirketlere yatırım yapma dileğini arttırmış gözüküyor. Finansal piyasalarda yaşanan bu umut verici trend, global manada bir canlanmanın en kıymetli göstergesi.

Bu durumdan yola çıkan Alnus Yatırım, yatırımcılara yurtdışı piyasalarda süreç yapma imkanı sağlayan yeni fırsatlar sunuyor. Böylelikle yatırımcılar kendi yatırım gayelerine ve risk toleranslarına uygun olan yatırım araçlarını seçerek, yatırım stratejileri oluşturabilecek.

Bu hedefle Alnus Yatırım hizmet kalemleri içine yenilikçi bir enstrüman yerleştirerek global piyasalarda süreç yapmak ve farklı bir perspektifte hareket etmek isteyen yatırımcılara kolay ve inançlı tahliller sunuyor.

Küresel Piyasalarda Fırsatlar

Alnus Yatırımla memleketler arası piyasalara açılmak artık çok kolay. “Küresel Piyasalarda Fırsatları Keşfedin” mottosuyla yola çıkan Alnus Yatırım, yatırımcılara canlı görüşme ile süratli ve fiyatsız hesap açma kolaylığı sağlıyor. Yatırımcılara, evvelden tanımlanmış 100.000 USD ‘lık deneme hesabıyla da küresel piyasa tecrübesinde keşif seyahatine davet ediyor.

Portföylerini çeşitlendirerek, pay senetleri, ETF, emtia, vadeli süreç mukaveleleri üzere birçok sermaye piyasası eserine yatırım yapabilme ve dünyaca tanınmış yüzlerce şirkete ortak olma fırsatı ile dünya genelinde tanınmış yüzlerce şirkete ortak olabilirler.

Yatırımcılar Her Adımda Güvende

Alnus Yatırımı tercih eden yatırımcılar, süratli buyruk alt yapısıyla birlikte güçlü araştırma ve tahlil takviyesi elde ediyorlar. Dijital kanallar ve uzman takım ile 5 gün 24 saat kesintisiz bağlantı imkanına sahip yatırımcılar Alnus Yatırım farkıyla dünya borsalarında inançla süreç yapabilme imkanına kavuşuyorlar.

Alnus Yatırım, milletlerarası piyasalarda atacakları her adımda inançlı ve desteklenen bir yatırım tecrübesi yaşayabilmeleri için yatırımcısının yanında.

ALNUS YATIRIM HAKKINDA

Alnus Yatırım, Türkiye’nin başkan kurumlarının başında gelen Altınbaş Holding’in kurucularından Nusret Altınbaş’ın öncülüğünde kurulmuştur.

“Güvenilir, prensipli ve kusursuz hizmet almak tüm yatırımcıların hakkıdır” sloganıyla yola çıkan Alnus Yatırım, yatırım araçları pazarına getirdiği yenilikler ile öncü; etik anlayışı ve çalışma prensibi ile örnek; pazar hissesi ile küresel piyasalarda tanınan bir marka olma maksadını gütmektedir.

Hisse Senedi, Viop, yapılandırılmış türev eserler, borçlanma enstrümanları, forex, tahvil, Eurobond üzere geniş eser çeşitliliğinde; yatırım danışmanlığı, araştırma, halka arz ile kurumsal finansman üzere yatırımcılara yönelik hizmetleriyle; yurt içi ve yurt dışı piyasalarda en süratli buyruk kanallarını kullanarak, yatırımcıların, yatırım kararlarına aracılık yapmaya devam etmektedir. Yatırımcılarına Türkiye’nin her yerinden ulaşabilir imkanlar sunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!