ÜlkeKültür.com

Ziraat İştirak finansman oranlarını indirdi

0 4

Ziraat İştirak, 5 Ağustos’tan geçerli olmak üzere konut ve kişisel finansman oranlarını düşürdü.

Ziraat İştirak’ten yapılan açıklamaya nazaran, banka 5 Ağustos’tan geçerli olmak üzere, meblağı 250 bine kadar konut finansman oranını, azami 180 ay vade için yüzde 1’in altına çekerek aylık yüzde 0,99’a indirdi.

Banka, meblağı 250 bin lira ila 500 bin lira ortasında bulunan konut finansman oranını 180 ay vadeye kadar yüzde 1,19’a düşürdü. 500 bin lira ila 1 milyon lira ortasında bulunan konut finansman oranını 180 ay vadeye kadar yüzde 1,29, 1 milyon lira ve üzeri dengeli konutlar için finansman oranını, azami 180 ay vade için yüzde 1,39 olarak belirlendi.

Kredili çalışan konut dalı firmaları, bu bahiste Ziraat İştirak ile muahedeleri halinde katkı hissesi ödeyerek daha uygun finansman oranlarıyla müşterilerine kredi kullanma imkanı sağlayabilecek.

Bireysel finansman oranlarını da düşüren Ziraat İştirak, azami 60 ay vade için tüm müşterilere yüzde 1,59’dan finansman kullandıracak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BorsaSpor Tayt ModelleriÜmraniye Gündem Haber
https://meskhaber.com/
uluslararası evden eve nakliyat
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Pencere Korkuluğu - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan