ÜlkeKültür.com

Yeni Sezon Davetiye Örnekleri

0 133

Davetiye

Etkinliklerde tema, dekor ve ikramların yanı sıra davetiye seçimleri de çok önemlidir. Davetiyeler, yapılacak etkinliklerin davetlilere ilk temasıdır ve etkinliğin merak uyandırması, o eğlenceli günün gelmesini dört gözle beklenmesi için güzel bir seçenektir. Davetiyenizi hazırladıktan ve davetli listenizle paylaştıktan sonra artık geriye sadece misafirlerinizi takip etmesi kalır. 2022 yılında ön plana çıkan birçok davetiye tasarımı var. Yeni sezonda davetiye temalarında hem vintage hem de sadelik ön planda. 2022 yılında davetiye trendleri kullanım alanına göre en çok düğün davetiyesi, kurumsal etkinlik davetiyesi (lansman davetiyesi), parti davetiyesi ve sünnet davetiyesi olarak kullanılıyor.

Davetiye Nasıl Hazırlanır?

Davetino ile davetiye seçimini üye olduktan hemen sonra yaparsınız. Font, renk ve ikon (sonsuzluk işareti vs.) yani tasarım öğelerinin zevklerinize hitap etmesi ve sizi yansıtması çok önemlidir. Bu nedenle size en hoş gelen davetiyemizi seçip, fotoğrafınızı ekleyerek kişiselleştirme imkânınız var. Üstelik dijital bir hizmet sunduğumuz için ne matbaa ile ne de kargoyla uğraşmanıza gerek kalmayacak. Daha da ötesi misafir sınırınız yok! Aksine, ne kadar kalabalık, o kadar eğlenceli! İstediğiniz her etkinlik için davetlilerinize hoş bir sürpriz yapmak adına birçok temaya yönelik tasarlanan davetiye çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Her Temaya Uygun Davetiyeler

Etkinliğinizin temasına uygun bir davetiye seçmek ve misafirleriniz ile paylaşmak, davetlilerinizin etkinlik hakkında önceden bir fikri sahibi olmasını sağlar! İster deniz konsepti bir düğün ister bir kır düğünü, isterseniz de otel düğünü! Dilediğiniz her temaya uygun davetiyeler Davetino ’da! Davetiye modelleri, genellikle özel günlerin temasına uygun olmalıdır. Çeşit çeşit tasarımlarımız içerisinden dilediğiniz davetiyeyi seçip size özel hale getirebilirsiniz. İster konuklarınıza bir mesaj gösterin ister romantik bir çift fotoğrafınız ile onları karşılayın! Her şey kolay ve hızlı bir şekilde kişiselleştirilebilir! Size özel olan davetiyeleri 50 ya da 100 adet gibi farklı adetlerde satın almanıza gerek olmadan 1000’lerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

Davetiyeler ile Özel Gününüzde Sevdikleriniz Yanınızda

Davetiye fiyatları eskiden yapıldığı malzeme kalitesine, adedine, boyutuna, materyaline ve süslemelerine göre farklılık gösterirdi! Ancak artık hepsi aynı fiyat! İstediğiniz temayı seçin ve kişiselleştirdiğiniz davetiyenizi davetlileriniz ile paylaşın. Hem özgün hem de dijital! Tamamen çağımıza uygun, çevre dostu davetiyelerimiz ile her şey çok kolay!

Daha fazla mesaj

Vozol Satış

Mobil Ödeme Bozum

Strateji ve Analiz

Düğün davetiyesi sevdiklerinizin düğününüz hakkında göreceği ilk şey! Örneğin, düğün davetiyelerinde gelin ve damat isimleri, güzel bir görseliniz ile davetlilerinizi karşılayabilirsiniz. Sonsuzluk işareti, dallar, çiçekler, yeşillikler hepsi tasarımlarımızda mevcut! Özel günlerinizi kutlamak için davetli listenizdeki kişilere özel ve güzel bir davet mesajı ile sevdiklerinize hoş bir çağrıda bulunabilirsiniz.

Davetiye Çeşitleri ve Davetiye Modelleri

Yeni trend davetiye tasarımlarımızın en sık kullanıldığı yerler düğünlerdir. Düğün dışında en çok davetiye kullanılan alanlar ise şunlardır;

 • Nikah davetiyesi
 • Nişan davetiyesi
 • Sünnet düğünü davetiyesi (sünnet davetiyesi)
 • Doğum günü partisi
 • Toplantı davetiyeleri
 • Yılbaşı partisi davetiyesi
 • Bekarlığa veda davetiyesi
 • Kına davetiyesi
 • Baby shower davetiyesi (hoş geldin bebek davetiyesi)
 • Parti davetiyesi
 • Dini tören davetiyeleri
 • Dernek davetleri
 • Lansman partisi davetiyesi
 • Kurumsal etkinlik davetiyesi
 • Online etkinlik davetiyesi

Yeni Sezon Davetiye Örnekleri

Son dönemde en çok tercih edilen, en moda davetiyeler bazen geçmiş yıllardan esinlenir; geçmişin modasını tekrar canlandırır. Trendler ne yönde olursa davetiyeler de buna göre şekillenir. Retro davetiye örnekleri ve vintage davetiye örnekleri bunların en belirgin göstergeleridir. Tabi ki modern davetiyeler yani sade ve minimalist davetiyeler hala çok popüler. Bazı kişiler çiçekli, renkli davetiyeler tercih ederken, bazıları ise sade ve ikonik davetiyeleri seçer.

Yeni Nesil Davetiye, Düğün Davetiyesi: Davetino

Siz de Davetino ‘nun davetiyeleri ile hitap eden tasarımı bulabilirsiniz. Davetiye çeşitlerini inceleyerek dilediğiniz tasarımda saniyeler içerisinde davetiye sitenizi hazırlayabilirsiniz. Üstelik hiçbir yazılım bilgisi gerektirmez. Formu doldurur ve sitenizi yayına alırsınız. Geriye sadece konuklarınız ile sitenizin linkini paylaşmak ve katılım durumlarını takip etmek kalır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Kiralık bahis sitesi