ÜlkeKültür.com

Triplex Koli Nasıl Kullanılır

0 284

Triplex Koli Kullanım Alanları

Triplex Koli ağır ambalajlama grubunda, Heavy-Duty ambalaj grubu olarak adlandırılır. Ürünler BCA dalga triplex olarak üretilmektedir. İthal kraft kağıtlar kullanılarak üretilen ürün, ahşap kasa muadilidir. Ahsap kasalara göre yüzde 60 daha düşük maliyettedir. Küçük ölçülerde palete dizilen onlarca koli kullanmaktansa, palet boyunda olan triplex koli kullanımı daha avantajlıdır.

Türkiye’de fazla üretici olmaması sebebiyle günümüzde hala ahşap sandıklar muadili olarak kullanılmaktadır. Fakat maliyet ve geri dönüşüm olanakları sebebiyle Triplex Koli günümüzde öne çıkan ürünler arasında olmaktadır. Ahşap sandıklara göre %50 daha düşük maliyeti ile öne çıkan triplex koliler, Avrupa’da zorunlu hale gelmek üzeredir.

Karton petek panel ile desteklenebilen BCA Triplex koli, 2 ton ağırlığı rahatlıkla taşıyabilmektedir. Marmara bölgesinde Beta Ambalaj BCA Triplex Koli grubunda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 8000m2 toplam kapalı alanda Gebze ve Çerkezköy tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir. Stoklu çalışma avantajı ve liyakatlı kadroları ile ambalaj grubunda sorunsuz hizmet vermektedir.

1200*800 ve 1200*1000 ebatlarında üretilen bu ürünler paletli modül hazır kit veya sadece oluklu mukavva olarak üretilip sevk edilmektedir.

Tripleks Kolilerin sıkça kullanıldığı alanlar ise şöyle; otomotiv, yedek parça, beyaz eşya, metal, ağır sanayi vs. gibidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!