ÜlkeKültür.com

Tekne Fiyatları

0 154

Yerli ve Milli Tekne Projesi: Vow Yacht

Yerli ve Milli teknoloji girişim hamleleri her alanda devam ekmektedir. Tekne tutkunları için çok iyi haberlerimiz var. Bu yazımızda Yerli ve Mili Tekne Projesi Vow Yacth hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Tekne ulaşımını lüks bir zevk olmaktan çıkaran Vow Yacht isteyen herkesi tekne sahibi yapmayı hedefliyor. Hem de tüm teknolojik imkanların bir arada sunulduğu bir tekne projesiyle. Vow Yacht ürettiği Vow Exclusive modeliyle güneş enerjisiyle çalışan tekne projesini tekne tutkunlarıyla buluşturuyor. 1 adet 100W solar panel ile bataryasını şarj ederek 3Kw gücündeki motoruna enerji sağlamaktadır. Tam dolu batarya ile yaklaşık 5-6 saat arası kullanım sağlayabilirsiniz. 350 kg ağırlığına sahip tekne marina ücreti gerektirmemekte ve tüm güvenlik önlemlerini bir arada barındırmaktadır. Güvenlik önlemleri sayesinde yaralanmaların önüne kolaylıkla geçilebilmektedir. Ailece kendinizi güvende hissedeceğiniz Vow Yacht Exclusive modelinde çocuğunuzun veya sizin istemsizce pervaneye temas ettiğinde anında duran güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Portatif olması sebebiyle çekme römorkla istediğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz.

Vow Yacht yerli ve milli olmasının yanı sıra aynı zamanda da uygun fiyatıyla tüm avantajları bir arada sunuyor. 12.000 € gibi fiyatlarla sahip olabileceğiniz vow yacht ile artık tekne keyfi lüks bir erişim olmaktan çıkacak. Ailenizle birlikte çok uygun fiyatlara tekne tatili yapma keyfine vow yacht ile sahip olabileceksiniz. Hemen bir Vow Yacht modeline sahip olmayı istiyorsanız vowyacht.com adresinden tüm detaylı bilgilere ulaşabilir ve sipariş için iletişime geçebilirsiniz. Huzurlu bir tatilin adresi Vow Yachten geçiyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!