ÜlkeKültür.com

Sütyen Aksesuarları Üretimi

0 156

Sütyen Aksesuarları
Biass Aksesuar firması Langona markasıyla iç giyim aksesuarları, sütyen aksesuarları, tekstil aksesuarları, mayo aksesuarları, gömlek aksesuarları üretimi yapmaktadır.

Sütyen aksesuarları nedir?
Sütyenin üretimi için sütyenin üzerinde bulunan sütyen kabı, sütyen lastiği, sütyen ayarı, sütyen halkası, sütyen kancası, sütyen yan baleni, sütyen lohusa tokası, sütyen balen ucu, 3mm kaydırmaz lastik gibi ürünlerin hepsinin genel adı sütyen aksesuarlarıdır.

Sütyen aksesuarları üretimi ‘ni İstanbul-Güngören’de bulunan fabrikasında yapmaktadır. Üretmiş olduğu Şeffaf lastik sütyenlerin askı kısımlarında kullanılan sütyen aksesuar larındandır. Biass Aksesuar Sütyen aksesuarları imalatçısı dır. Sütyen aksesuar grubundan sütyen ayar, sütyen halka, sütyen kanca gibi sütyen aksesuarları üretimi yapmaktadır. Sütyen askısında kullanılam şeffaf lastiklerin üzerine logonuzu veya istediğiniz bir yazıyı bastırarak sütyen aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sütyen aksesuarları grubunda sütyen yan balen imalatı da yapmaktayız. Sütyen aksesuarları ndan sütyen yan balen lerin sütyeni deforme etmesini engellemek amacıyla ürettiğimiz silikon balen ucu ürünümüzün de çeşitli renk ve ölçüleri sütyen aksesuarları grubunda hizmet vermektedir.

Sütyen aksesuar üreticisi olan firmamız her tür sütyen aksesuar üreterek sütyen aksesuar imalatçısı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sütyen aksesuar imalatçısı olarak ürün gruplarımız için katologumuzu inceleyebilirsiniz. Sütyen aksesuar imalatçısı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sütyen aksesuarlarınızın çözümü sütyen aksesuar imalatçısı Biass Aksesuar ile iletişime geçebilirsiniz. Sütyen aksesuarları imalatı çeşitli renk ve ölçülerde aütyen aksesuar imalatı yapılır. Sütyen aksesuar imalatı üretiminde herhangi bir kanserojen madde içermez. Sütyen aksesuar imalatçısı ürünlerinde ciltle temasında herhangi bir sıkıntısı yoktur. Sütyen aksesuar imalatçısı olarak sütyen aksesuar imalatı larını çeşitli hammaddelerle sütyen aksesuat imalatçısı yapışmaktadır.

Sütyen aksesuarları ürün grubumuzda hamile kadınların kullanabilmesi için üretilen sütyen lohusa tokaları, sütyen üretici leri tarafından tercih edilmektedir. Sütyen ayarı, Sütyen halkası, Sütyen kancası nı da içinde bulunduran sütyen aksesuarı ürünlerinin metal yani zamak hammaddesiyle üretilen sütyen aksesuarları bulunmaktadır. Sütyenlerin alt kısımlarında bulunan kaydırmaz lastik ürününü de sütyen aksesuarları ürün grubumuzda sütyen aksesuarı olarak satşa sunmaktayız. Biass Aksesuar çeşit sütyen aksesuarları balenleri, şekil veren sütyen aksesuarları baleni üretimi yapmaktadır. Sütyenlerin arka kısmında bulunan sütyen aksesuarları sütyen sırt askısı imalatı da yapmaktayız.

Üretmiş olduğumuz sütyen aksesuarları nın hepsi kendi üretimimizdir. Kendi fabrikamızda bizim tarafından sütyen aksesuarları üretilmektedir.

Sütyen aksesuarları imalatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sütyen aksesuarı siparişiyle alakalı iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarımızdan sütyen aksesuarları siparişi geçebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!